Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordult olyan, hogy egy...

Előfordult olyan, hogy egy társaságból valakivel nem fogtál kezet, és ezt nem figyelmetlenségből tetted?

Figyelt kérdés

Én csak szemtanúja voltam ennek. Az érintett meg is kérdezte, hogy "Velem nem fogsz kezet?" Válasz is volt rá. "Nem. VELED nem. De jól tudod, hogy miért. Ha tisztázod, akkor majd lehet róla szó".


Amint az illető elment, megkérdeztem, hogy van-e ennek valami oka, joggal tesz-e ilyet. Erre azt mondta, hogy igen, megvan rá az oka. Értelemszerűen nem feszegettük tovább a kérdést, de kifejezetten kellemetlen szituáció volt.


2022. nov. 4. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult.

De az ő társaságát a mai napig kerülöm, ott volt ő is a házibulin, meghívták, ha tudtam volna el se megyek.

2022. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, volt egy irritáló munkatársunk, mindenki utálta, azt hitte magáról hogy ő az atyaúristen, és így igyekeztünk kerülni, ha ő kezet akart fogni, megtettem, de önként nem mentem oda hozzá emiatt
2022. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!