Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal férfiak közt a "MEGVERL...

Fiatal férfiak közt a "MEGVERLEK MERT HOZZÁSZÓLTÁL CSAJOMHOZ" még szokás?

Figyelt kérdés

Én 43 éves vagyok, de amikor 21 voltam, emlékszem akkor még kaptunk olyan fenyegetéseket, hogy meg leszünk verve, mert pl. valaki látta hogy én beszélgettem valaki másnak a csajával.


Tehát nem arról volt szó hogy más csajának megfogtam a fenekét, vagy szándékosan el rámentem a csajra, hanem csak annyi hogy suli után hozzászóltál egy nőhöz aki osztálytársad akinek volt párja és ezért simán megfenyegettek veréssel.


Buliban meg simán volt, hogy tényleg meg is vertek embereket ugyanilyen okból, mert ismerkedtél volna, de a csajra nem volt ráírva hogy pasim van.


Mostanában hogy van ez a dolog?



2022. nov. 7. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos népcsoportokban szokott ez előfordulni...
2022. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1


hát ezek fehér emberek voltak, igaz nem városi hanem vidéki, falusi fiatalok.


Azok közt lehet jobban szokás volt az ilyen?

2022. nov. 7. 15:50
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

"Szokás?" Nem tudom, pontosan mire gondolsz, de találkoztam ilyennel.


És, ne, ne kezdjünk el cigányozni, a turáni faj egyedeitől is láttam ezt már bőven.

2022. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2: elképzelhető, simán....

Sajnos egyre több a lefelé integrálódó fehér is... :(

2022. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Férfiak nem szoktak ilyet tenni, csak a 2,5 éves gyerek agyi kapacitásánál megrekedt nyomoroncok.
2022. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd akarnak kötni találnak indokot rá, még a csajával se kell beszélned hozzá.
2022. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
"csak" egy 10 évvel vagyok fiatalabb tőled kérdező, de az én környezetemben ugyanúgy előfordul még a mai napig is, középsuli óta tapasztalom. volt aki konkrétan nem engedte a barátnőjének hogy más pasikkal beszélgessen, volt olyan ismerős lány akivel a boltban ahol dolgozott váltottam 3 mondatot majd itthon várt az üzenet a barátjától hogy mit akarok én tőle, vagy épp egy exem aktuálisa hívott fel őrjöngve hogy kiirt a családommal együtt mert mertem írni egy boldog szülinapot sms-t a lánynak. pedig a legvilágosabb közegben mozgom. azt hiszem ezeket a férfiakat nevezik betegesen féltékenynek és lefogadom hogy ugyenúgy jelen van a huszas és fiatalabb mostani korosztályokban is mert ilyesmi csak úgy nem tűnik el
2022. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az én időmben még csak mutatóban sem fordult elő ilyesmi.(Budapest, XXII kerület)

De ahol most élek, simán el tudok a mai napig is ilyet képzelni. Hihetetlen, mennyi neveletlen, tanulatlan tuskó bunkó van itt vidéken. (Nógrád megye)

2022. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7-esként tenném hozzá hogy én is vidék, szabolcsi kisváros, itt talán nem is meglepő
2022. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, de nőként azonnal otthagynám az ilyen pasit. Nem trófea vagyok, és nem korlátozhatja, kivel beszélek. Ha zaklatnak, akkor védjen meg, ne a szabadságomban korlátozzon.
2022. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!