Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés során hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során hogyan szokás diplomatikusan közölni, ha valaki csak szexkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Persze nem szép dolog átverni a másikat és jobb előre letisztázni az ilyeneket, de nekem valahogy úgy tűnik mégis megy a mismásolás kicsit ezen a téren. Nyilván ha valaki megmondaná első perctől, hogy komoly kapcsolatot keres, másik meg hogy csak új szexuális élményeket, akkor végetérne ott a dolog, de ennyire nyíltan nincs kimondva, inkább csak elindul a kavargatás és ki-ki saját szubjektív képet kezd belelátni az egészbe. Szóval van egy pont explicit mikor ezt már ki kell mondani vagy igazából a viselkedésből is látszik? Nem akarok álnaivnak tűnni, de még sosem volt részem ilyesmiben és nem tudom mennyire alakul organikusan vagy mennyi kockázat van benne, hogy megsértődik a másik fél. Vagy csak úgy viselkedsz minél előbb eljuss az ágyig és utána elég ezt közölni?

2022. ápr. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Korrektebbnek tartom ha elmondod az elején. Mond hogy nem akarsz egy ideig semmi komolyat ennyiből le kellene essen a dolog. Annyi hogy van aki nem fog repesni az örömtől egyből és mondani azt hogy oké, akkor csak dugjunk. A lányok hamar kötődnek és érzelmekre vágynak nem csak szexre. Tisztelet a kivételnek 😏
2022. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás kimondani, de érezni azt. Nem keres, nem akar közös programot, nem mutat be a környezetének. Persze mindig vannak kivételek.
2022. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb még az elején tisztázni ki mit akar. Én pl komoly kapcsolatot keresek ezek az alkalmik sosem vonzottak. De társkeresés során legutóbb is úgy volt, hogy a pasi is komoly, hosszútávú kapcsolatot keres erre találkozón meg kiderült, hogy mégsem, mivel elég erőszakosan rámnyomult. Mondtam neki, hogy ez így gyors,de nem igazán fogta fel..még szerencse, hogy nyilvános helyen voltunk. Én mindig megmodnom, hogy az alkalmi kapcsolatot keresők ne pazarolják rám az idejüket. És jobb ha a komoly kapcsolatot keresőkben nem keltenek felesleges reményeket.
2022. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod erőre hogy nem akarsz semmi komolyat.
2022. ápr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szoktak olyat hablatyolni, hogy csak érezzük jól magunkat, meg szabadidős tevékenységhez keresnek partnert :D
2022. ápr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dzsoki ***** válasza:
100%
Diplomatikusan,ahogy az 5-ös írta. Rusztikusan pedig,hogy csak szexkapcsolatot keresek. Kockázat,nyilván,hogy van benne,ugyanis,aki komolyat akar,az vélhetően, egyszer sem fog szexelni avval,aki csak szexet akar.
2022. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy "kedveled".
2022. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!