Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan fél éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve együtt vagyunk, egyre több cuccom van nála. Mennyi idõ után szokás egy fiókot/polcot adni?

Figyelt kérdés

Családja folyton kérdi, hogy összeköltöztünk e már. Én még otthon lakom, neki viszont ez a saját lakàsa és rengeteget vagyok nála, szinte mindig.

26N, 30F



2022. aug. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a lényeg, hogy ő akar e veled lenni, tök mind1, másnak mikor jó összeköltözni, polcot adni. Van aki pár hónap után... Ha nem utal rá, akkor még nincs itt az ideje / nem akar annyira mély kapcsolatot (veled).
2022. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kulcsom van a lakásához, beszéltünk már az együttélésrõl is, viszont errõl nem
2022. aug. 17. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
És akkor hol vannak a cuccaid tárolva nála?
2022. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Elmondom en, hogy csinaltam (eljott ertem es mentunk hozza):


- Szivem, latod ezt a ket borondnyi cuccot? Ezeknek csinalj helyet a szekrenyedben, mert eleg kellemetlen lesz kerulgetni.


Ertett a szobol.

2022. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell célozgatni. Egyszer ülj le vele beszélgetni, hogy neki mik a tervei, ő mikor latja elérkezettnek az időt az összeköltözésre, mit jelent számára. Közben persze elmondod te is.

Nem mindenki akar összeköltözni mindenkivel. Nekem is egy komoly lépcsőfok. Azt jelenti, hogy az illetővel egy életre tudnék tervezni, és ha a főpróba jól sikerült, akkor házasság lesz belőle. Nem kapkodtam el.

2022. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulcsod van akkor szerintem felhozhatod a témát. Talán ad egy polcot is. Amúgy én nem tudnék ilyen figyelmetlen lenni, hogy ne adjak, de ez én vagyok.
2022. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szóba fogom hozni a dolgot

2022. aug. 17. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes kérdés, mi csak szimplán bepakoltunk egymás szekrényébe azt ámen.
2022. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mamlasz vagy direkt nem csinált még helyet neked...

Én akkor szoktam egy fiókot adni, mikor egynél több estét tölt nálam folyamatosan.

2022. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről a Szex és New York jutott eszembe...

N

2022. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!