Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Tinderen vajon mennyire...

A Tinderen vajon mennyire nyitottak az emberek a NEM párkapcsolati ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Kissé beszűkült a szociális köröm, mivel szívesen haverkodom nőkkel, érdekelne, hogy nyitottak -e erre?
2022. nov. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En siman.

N

2022. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Virágozzék száz virág! 🙂 Imádok új arcokat megismerni, olyanokat is, akik elsőre nagyon különböznek tőlem.
2022. nov. 8. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet egy társkeresőn barátkozni. Főleg ha az embernek van párja, elég nevetségesen veszi ki magát.


Én fórumokon, dc szervereken, fb csoportokban szoktam haverkodni. Mindig találni jó témákat, amikkel kapcsolatban értelmes eszmecserék alakulnak ki, az aktív tagok pedig eléggé össze szoktak kovácsolódni. Több barátomat is így szereztem.

2022. nov. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom a Bumble alkalmazást, itt van barátkozás opció és normális emberek vannak fent.
2022. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!