Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok egyedül nyaralni,...

Szoktatok egyedül nyaralni, túrázni, kirándulni?

Figyelt kérdés

Túrákra, külföldi országokba, vagy országon belül, egynapos, többnapos utakra ki szokott járni?

Miért egyedül mentek?

Hány évesek vagytok?

Milyen gyakran mentek?


2022. nov. 29. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Introvertált vagyok, úgyhogy kifejezetten szeretek egyedül sétálni, felfedezni helyeket, megfigyelni a környezetet. Csak egynapos kirándulásokra szoktam menni, az országon belül. Nem mernék egymagam megszállni egy idegen városban, országban pláne. Akkor megyek, amikor megtehetem, néha egy hónapban többször is. 25/n
2022. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem mentem, most meg nem mehetek.

Akkor úgy éreztem, hogy lúzerség lenne.

Ma már másképp látom, simán elmennék.

Akár külföldre is.

2022. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nagyon szeretem. Kül- és belföldön egyaránt, egynapos és ottalvós utakat is szoktam szervezni magamnak. Nyaralást, városlátogatást. Egyedülálló vagyok, a barátok érdeklődési körével meg ilyen tekintetben ritka a közös metszet.

39N

2022. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elmentem Bécsbe koncertre, és ha már így alakult ott töltöttem 2-3 napot. Életem legszebb élménye volt. Jövőre is lesz 2 koncert ott, de most csak 2-2 napra megyek.

Egyébként nagyon szorongok és ha nem muszáj nem is megyek ki a városból sem, meg nincs is nagyon miért elmenni. Ezen szeretnék változtatni a jövőben.

2022. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Követek egy csajt Instagramon azt látom, hogy folyamatosan utazik. Nem tudom van-e vele bárki mert soha senkit nem jelöl meg a képeken nagyon úgy néz ki mint aki egyedül megy, de ez OFF.
2022. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én régen soha sehova, de szó szerint sehova nem mentem. Ültem bent, éreztem hogy vágyakozom, de max boltba mentem meg gépeztem.


Aztán elkezdtem túrázni. Először egy haverommal aztán jártam egyedül. Később teljesítménytúrákra mentem, ott idővel lett társaság is.


De összességében kialakult bennem, hogy a mai napig szeretek egyedül menni. Persze jó társasággal is, de nekem sokszor pont az kell, hogy a magam tempóját, útját járjam, saját szememmel lássam amit akarok.


Utólag azt bánom, hogy nem mentem régebben, de pótolom most ahogy csak tudom.


Sokszor még munka után is ki szoktam menni. Pont ezért várom a nyarat, jobb időt. Amúgy is ébren vagyok éjfélig, ha 4-kor elmegyek munkából 5-től van egy bő 5-6 óra éjszakába nyúlóan ami alatt 20-25 km lemegy.

2022. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha csináltam egy-egy kisebb-nagyobb bringatúrát egyedül. Néha sétálok egyet egyedül. Jó egyedül lenni kicsit.
2022. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam amúgy nem feltétlenül van meg az "egyedül akarok lenni" érzés. Egyszerűen az van, hogy menni akarok és megyek. Nem azon gondolkozom, hogy más mit gondol.


Nem az egyedüllét a lényeg, hanem valahogy másokkal összeszervezni bármit körülményes. Ide nem akarnak menni oda nem akarnak menni, vagy utolsó pillanatban bármit lemondanak.


Alapból úgy vagyok, 1. alkalommal lemondja, oké. 2. alkalommal lemondja akkor a 3. alkalomra már nem is hívom. Így a többség le is morzsolódik.

2022. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemrég mentem Indokínába egyedül, több, mint 3 hétre.

Ha itthon kirándulok, azt is zömmel egyedül. Egész héten emberek között vagyok a munkahelyemen, kell a pihenés is.

2022. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!