Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki szokott egyedül strandra,...

Ki szokott egyedül strandra, moziba, kirándulni menni? Szerintetek ciki? Egyedül vagyok mint a kisujjam, de nem akarok ezért otthon ülni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 12:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki csak baromi unalmas. Mit nem adnék ha lenne társam egyből nem lenne ilyen unalmas minden. Egyedül minden szar.
2022. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
4%

Nem ciki, de pl. a mozi az kellemetlen és szánalmas érzés volt. Azt nem ajánlom! Mondjuk, amilyen xar filmeket gyártanak manapság semmi tartalom csak látványvilág jelmondattal, így azt duplán nem ajánlom!


Strand még elmegy, de szerintem inkább ismerkedj a neten, mert egyedül semmi sem az igazi !

2022. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki. Én is így teszek.
2022. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem pont, hogy a mozi az, aminél oly mindegy, hogy van -e veled valaki, vagy nincs. A film alatt (jobb esetben) úgyse nagyon beszélgettek, max csak utána lehet hiányérzete az embernek, hogy nincs kivel kibeszélnie a látottakat.

Nekem vannak ugyan barátaim, de rendszeresen igénylem az egyedüli programokat is, így például moziba, koncertekre vagy csak simán a városban csavarogni gyakran járok egyedül.

Szerintem semmi rossz nincsen benne.

2022. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, max magának az embernek magányos érzés. Én nem tudnám egyedül sehol jól érezni magam, nekem kell, hogy valakivel megosszam a pillanatot, a gondolataim.
2022. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki, én a városban szívesen járkálok egyedül mert addig és oda megyek ahová akarok.

Strandra egyedül az nem az igazi, de ott is lehet beszélgetni, ismerkedni pl a melegvizesben az öregek szívesen pletyiznek, vagy az uszodában a rendszeresen visszajárók megismerik egymást.

Múzeumba is simán mehetsz egyedül.

2022. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Mindent egyedül csinálok.Konkrétan a mozit egyáltalán nem tartom cikinek,egyrészt 40 felett az ember nagy ívben leszarja mit gondolnak mások,másrészt a mozi számomra magát a filmet jelenti.
2022. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Itt már minden ciki. Ciki egyedül kimenni a házból, ciki nem borotválni a puncit, ciki 25 év felettinek lenni.
2022. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam, de én már 50 vagyok. Én étterembe, koncertre, vagy ruhát, cipőt vásárolni járok néha egyedül, de tudom hogy ez a fiataloknak probléma. Túl kell lendülni rajta, és élvezni a magunkkal töltött időt.
2022. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A mozi szerintem is olyan, ami teljesen jó egyedül is. Csak ülnek az emberek a sötétben és nézik a filmet.

Strandra sokan járnak egyedül napozni, úszni. Nyilván játszani nem lehet egyedül.

Kirándulni is lehet egyedül.

2022. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!