Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiuntatok ti is fiatalon a...

Kiuntatok ti is fiatalon a bulizásból?

Figyelt kérdés
Igazán 17-18 éves koromig jött össze a társsaság, vagy háromszor voltam valami házibuli féleségen, igazából csak közös "férfias" ivászat volt valamelyikünknél. Ilyen szórakozóhelyen sosem jártam, nagy ritkán kocsmában ittunk. 18 évesen volt egy komoly szervi betegségem és nem ittam kb 22 éves koromig, a születésnapomig, aztán 2-3 alkalommal berúgtam és kiszerettem az italból is, bár az egyedül ivás volt. Nem is értem mit szerettem tizenévesen az ivásban, hülyét csinál magából az ember, gátlástalan lesz és még rosszul is lehet. 22 vagyok és már a hátam közepére sem kívánom.
2022. nov. 30. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
16-17 évesen untam ki belőle, így visszagondolva nem bírom felfogni mit tartottam az ivásban menőnek
2022. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok és sose vonzott a bulizás, sose voltam discoba, meg sehol se...
2022. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.Valaki kinövi ezt a hülye mentalitást hogy de jó iszok, valaki sosem.
2022. nov. 30. 19:39
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát magyarcisztánban nagyon menci inni hadd pusztuljanak az agysejtek , aztán fiatalon lefialni és lepaszolni a gyereket a nagyanyának hogy lehessen bubulikázni, ettesd azt jóvan'.
2022. nov. 30. 19:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Az inkább cigonisztánban a menő!
2022. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

17-20 éves koromban jártam kocsmázós-diszkós bulikba nagy társasággal, majdnem minden hétvégén, akkoriban élveztem. Még ma is mosolyogva, nosztalgiával gondolok vissza rá, szép idők voltak azok, kevesebbet stresszeltem, kevesebb volt a gond és mindent sokkal könnyebben vettem, sokat nevettem akkoriban.


Aztán idővel persze én is kiuntam belőle, na meg a közben megismert férjemmel külföldre költöztem, mindenki szétszéledt, és őszintén, ma 30 évesen gyerek mellett 8-kor bealszok, nemhogy reggelig bulizzak :D


De megvan még nehány régi barátunk és a szomszédokkal is jóban vagyunk, de most már inkább kerti partykat szoktunk csinálni.

2022. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én 22 évesen is ájuldozom elfele a hanyali órákban észjakai műszakban vagy otthon, koffein ide vagy oda. Legjobb eszképizmus az alvás.
2022. nov. 30. 19:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Szívem szerint most is lefeküdnék aludni ha otthon lennék, alig bírtam felkelni, mint akit agyonvertek, nem akartak kinyilni a szemeim.
2022. nov. 30. 19:56
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
26 vagyok és minden hétvégén buli hajnalig,ivás,berúgás,csajok,ezt nem lehet megunni.
2022. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen még nem nagyon mászkáltam el bulizni. Először 18 évesen ittam alkoholt. Utána végzős gimisként-gólyaként nagyon sokat buliztunk. Mostanra beállt egy normális szintre, inkább a társaságot igénylem és a közös szórakozást. :)

26n

2022. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!