Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25+ Nők! Ti nem érzitek úgy,...

25+ Nők! Ti nem érzitek úgy, h kiöregedtetek már a bulizásból, randizgatásból? Hogy komoly kapcsolatra vágytok, de persze munka mellett már nincs időtök, sem kedvetek keresgélni? Komolyan mondom, én belefáradtam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A nők sajnos a macsókat keresik, az istenes bencéket... Erre ékes bizonyíték, hogy a múltkor is egy rádióműsorban az istenes nevű "szuperpasinak" ajánlkozott egy szépségkirálynő!! Szégyen... A normális pasikat meg lekoptatják a nők...
2014. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Komoly pasit keresel?Hol élsz? Max. kreténeket találsz,akik komolykodnak(un:papucs).Az igazi férfi nem vesz komolyan,max. azt hazudja.
2014. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjatok vaze
2014. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért van kivétel. Én pl. nem látom õt álompasinak.
2014. jan. 18. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Még Istenes Bence! Ezen jót nevettem! :) Az nem mondanám rá,hogy férfi! Inkább még csak ficsúrka.

De nem kell ezen keseregni. Pont ezért nem találnak a nők normális férfit. Ha nem várod, na majd akkor köszönt be az életedbe!

2014. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat tenni, csak mosolyogni, szemébe nézne munkába menet közben a pasinak aki bejőn nektek, persze ha nem kocsival mész odáig is.
2014. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

DE!! Sajnos néha én is pont így érzek..és minél többet gondolok rá annál rosszabb lesz..:S..Próbálok nem agyalni azon, hogy még egy normális pasi jelöltem sincs..de napok..hetek..hónapok..aztán meg az évek csak úgy repülnek a fejem fölött.:S

25/L

2014. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Az utolsó pár kapcsolatommal a véletlen hozott össze, munkahelyen illetve a mindennapi életben (a szomszédba költözött az illető). Évek óta nem járok ismerkedés céljából bulizni, mert idegesít az egyértelmű kapcsolatkereső randizás. Ha valakivel megismerkedem, és úgy érzem, hogy emberileg egy hullámhosszon vagyunk, jöhet egy kávé vagy egy vacsora kettesben, de nem keresgélek.
2014. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!