Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van akkor, ha lassan...

Mi van akkor, ha lassan huszonéves korom közepén már kezdek kinőni a bulizásból, de a barátaim nem?

Figyelt kérdés

Külön városban élünk. Hétvégén jönnek. Akkor este van a találkozó. Mostanában egyáltalán nincs kedvem bulizni,sem inni. De mindig ez van.

Más opció szinte nem is létezik nekik. Ha feldobtam más ötletet élből el lettem utasítva.


2015. nov. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az élet nem kívánságműsor, igyál! :D


Viccet félre téve, bulizás alatt szórakozóhelyet értesz, mert akkor már értem. Nem lehetne a bulit kombinálni valamivel? Pl sütögetés és iszogatás a szabadban (még az idő engedi) vagy bowlingozás és iszogatás stb. :D

2015. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szórakozóhelyet igen.;) Nem megy a sütögetés stb. De az se,ha előbb lelépek,pedig semmi kedvem hajnalig ott lenni. De nem értik.

Találkozunk este,két óra múlva jön hajnalig a buli.

Régen szerettem,már fontosabbak más dolgok.

2015. nov. 8. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, nálam meg fordítva van. A barátaim kezdenek kinőni belőle, én pedig még csak most kezdeném élvezni őket.
2015. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális, ahogy nőtök fel változik az értékrendetek.Meg kell érteniük hogy te már nem ott tartasz.Mi lenne ha egyszer azt csinálnátok amit te szeretnéd?Vagy felvetettél már más opciókat?
2015. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vetettem fel. Pl hogy talalkozzunk előbb,vagy be is ülhetünk valahova beszélgetni stb,és,hogy én előbb lelépnék mint hajnal. De nem nem.

Ráadásul van egy párkapcsolatom,ami jóval komolyabb mint az eddigiek. És már szivesebben vagyok éjjel otthon vele. Én az elmult jó 10évet végig buliztam. Már kb pár havonta elég lenne egy, ha épp úgy van.De szivesebben ülnék össze a barátokkal ,mint mindig buli. Ők viszont még itt tartanak. Engem nem nagyon értenek.

2015. nov. 8. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Ha nem érdekli őket, hát ennyit értél nekik.
2015. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már rég szakítani kellett volna velük. Én is igy voltam. Mindíg csak inni akartak a haverok. A fő ivó , a hangadó az teljesen lecsúszott azóta , munka nélküli lett. Családját elhagyta. Egy roncs lett belőle.
2015. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!