Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írnál olyan embernek születésn...

Írnál olyan embernek születésnapjára facebookon aki neked sem írt?

Figyelt kérdés
Ma van egy ismerősömnek születésnapja, és jelzett a facebbok is, gondoltam írok neki, de aztán elgondolkoztam, hisz ős sem írt és szemtőle szemben sem szólt semmit mikor nekem volt születésnapom, akkor én miért írjak neki?

2022. dec. 1. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Annak, hogy örömet okoztunk másnak, nem feltétele, hogy ő tőle előtte mit kaptam.

Más kérdés, van-e értelme alapból az ilyen felszínes megnyilvánulásoknak. Szerintem ez nem olyan, mint amikor tüsszentésnél kötelező azt mondani, hogy "egészségedre!". Ha nem egy közeli ismerős, lehet ignorálni, hogy születésnapja van.

2022. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
78%
Senki olyannak nem írok, akinek csak a fészbuk miatt tudom a születésnapját.
2022. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ott dögöljön meg az ilyen rongy ember ahol van.
2022. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Én csak annak írok akivel elég jó a kapcsolatunk ahoz hogy írjak neki.. de egyébként ha te elkezded felköszöntwni, szerintem jövőre ő is fel fog
2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem írok senkinek, távoli családtagoknak sem. Cserébe ők sem nekem.


Csak a feleségem, gyerekem, anyám, apám, anyósom, apósom szülinapjával foglalkozom, senki máséval.

2022. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy írnék, ha jó ismerősöm. Ha nem, akkor értelemszerűen nem írnék neki. Nekem egy ideig ki volt írva a születésnapom, és olyanok is írtak, akikkel évek óta nem beszéltem. Akkor fogtam magam, és mindenkit, akit nem kedveltem, és kitöröltem, a születésnapomat pedig "töröltem". Ezért sem zavar, ha valaki nem köszönt fel.
2022. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kint sincs a születésnapom láthatóan, legalább nem kapok virágos meg macskás képeket.
2022. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha valakit fel akarok köszönteni, azt nem a facebook üzenőfalán teszem, hisz az egy semmi. Sőt, közeli barátoknl kimondottan sértő szerintem.

Ha valakit nem akarok felköszönteni, akkor facebookon SEM teszem.

Végeredményben a legrosszabb a facebook üzenőfalas megoldás:D


De sztem ne az döntse el, hogy ő felköszöntött-e vagy sem. Ha magadtól eszedbe jutna felköszönteni, tedd meg. Mondjuke gy SMS-ben már bőven jobb, mint facebookon.

2022. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!