Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit szólnátok egy olyan élő...

Mit szólnátok egy olyan élő ismerkedésre ahol szingli klubb lenne?

Figyelt kérdés
Most vonatkoztatsunk el a netes ismerkedéstől egy kicsit. Tehát aki nem neten akar ismerkedni hanem élőbe. Ok vannak ma is discok, kocsmák klubok De. Oda mehetnek párok is (és egy szinglinek nem épp arra lenne szüksége hogy az orra előtt csókolózzanak. Van épp elég baja. Természetesen ettől függetlenül meg maradna az összes többi disco, kocsma klubb, De! Lenne legalább egy olyan hely ahova csak szinglik mehetnének. Nem lenne ez jobb? Ha pedig meg ismerkednek a szinglik akkor ha oda már nem is de a többi helyre mehetnének. Mi a véleményetek erről? Lenne pl Budapest szívébe egy ilyen klubb ahova párok nem csak szinglik mehetnének így nem kellene néznie a szingliknek hogy a párok hogy csókolóznak stb. Miért nem lehet egy ilyen helyet megalkotni? Az 1000 akármilyen szórakozó helyek mellett legalább egyetlen egy ilyet?

2021. febr. 6. 16:10
 1/5 anonim válasza:
Ha ennyire úgy látod, higy márpedig ilyen hely kell, akkor csinálj egyet.
2021. febr. 6. 16:28
 2/5 anonim válasza:
Ha nincs is ilyen hely, azért találkozók szoktak lenni. Párkereső oldalak szoktak ilyet rendezni.
2021. febr. 6. 16:46
 3/5 anonim válasza:

Ajánlom a randimásképp oldalt, ha van még.

Az a hely is tele lenne nős fazonokkal, aztán ráunnának a nők, következő hétvégén már fütyipangás lenne! :D

2021. febr. 7. 10:00
 4/5 anonim válasza:

Igen, ilyen van, pl ahogy fent írták, a randimásképp oldalon. Én voltam egyszer, ilyen kvízműsor volt, és klassz volt. Simán tudtam ismerkedni, mert tudtam, hogy mindenki szingli, nem volt görcs. Meg is ismertem ott egy lányt, akivel lett is pár randi, de aztán több nem. 41 F vagyok. Vannak szingli gyalogtúrák is, stb. Talán csak annyi hátránya van ezeknek a rendezvényeknek, hogy csak BP-n vannak. Aki kicsit messzebb lakik onnan, annak már nem olyan hasznos.


A másik, hogy régen, nagymamáink korában ilyen hely volt, pl dalárdának hívták. Abszolút jogos igény, hogy legyen ilyen most is.

2021. febr. 8. 08:47
 5/5 anonim válasza:
Ezt már állam bátyánk is megpróbálta. [link]
2021. febr. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!