Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen sűrűn iszol alkoholt,...

Milyen sűrűn iszol alkoholt, mennyit iszol egyszerre és mit?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Sört iszom, kb heti 10 doboz.
2022. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés célja? Sosem értem az ilyen kérdéseket.
2022. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Évente egyszer megiszok pár sört. Szintén évente egyszer iszok egy pár cent pálinkát. Hozzávetőlegesen.
2022. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Hétvégente szoktam este meginni 1-2 pohár bort vagy martinit.


Nyáron kánikulában délutánonként szoktam citromos sört inni ha hazaérek (nem minden nap), bár gyakran 0%-os verziót, nem tudom így számít-e.

2022. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nyáron jóformán minden hétvégén partyzunk, nyár végére általában rendesen meg is csömörlök miatta:D

Ez modnjuk hétvégenként 1-2 üveg bort jelent, meg némi töményt. Kva sok.


Haverokkal havonta 1-2 alkalommal összeülünk dumálni, eddig akkor is megittunk 1-2 sört vagy fröccsöt.


De november eleje óta elhatároztam, hogy akkor, ha leülünk dumálni, tök fölösleges alkoholt inni, jó lesz a szóda vagy limonádé vag ykóla is. Azóta vlt egy céges karácsonyi buli, az mondjuk rotty volt, de egyébként annyi.


Olyan, hogy itthon leülök és iszok valamit, ilyen gyakorlatilag soha nem történt, nagoyn max az ilyen ünnepi ebédeknél egy pohárka bor, de erre sincs igényem.


Alkalmi ivó vagyok, de úgy tűnik nyáron kicsit sok az alkalom:D Ezen még dolgozom. De valójában egyáltalán nem hiányzik az alkhol, bármeddig bírom nélküle, pusztán a bulihangulat, nagy társasági összejövetelek hozzák, hogy igyak.

2022. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
havonta-kéthavonta egyszer borozunk/pezsgőzünk vagy anyukámmal vagy barátnőmmel aminek általában egy kisebb berúgás a vége ( na nem a hányós azt sem tudom hol vagyok típus) Ez kb olyan fél litert jelent vagy kicsit többet. Nyáron ha nagyobb buli van, akkor vagy töményet mint rum, vodka, tequila ( a házi pálinkának a szagától is rosszul vagyok ... mindegyikétől) vagy ezekből készült nem túl bonyolult házi koktélokat, de ilyen eseményen viszonylag ritkán veszek részt :)
2022. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Minden nap, vagy majdnem minden nap iszom. Az alkoholizmus határán tengődöm. Általában bort, néha vodkát. Előbbiből fél-háromnegyed üveg megy le, utóbbiból átlagosan négy feles.
2022. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Heti 2-3 sor melo utan kollegakkal. Nagyobb pialas csak buliba ritkan. Meg inkabb mas tudatmodositast valasztok amitol nem vagyok szarul 1 napig 😅
2022. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerdánként a foci után megiszom a 3 meggyes sörömet. Szombaton ha bulizom akkor 2 sör és egy kupica rövid. Ennyi a heti alkoholfogyasztásom.
2022. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ritkán, nagy szó ha megiszok 3 sört, ha meg töményt akkor hubertust vagy jagert esetleg hasonló löttyöt, egyébként a bort is szívesen megiszom.
2022. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!