Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátommal vagy a barátnőimmel...

Barátommal vagy a barátnőimmel szilveszterezzek?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz dönteni. Barátom kettesben szeretne ünnepelni én meg szeretnék menni szórakozni tekintettel arra, hogy 19 éves vagyok és mindig otthon ültem szilveszterkor mert nem volt olyan társaságom akikkel tudtam volna szórakozni menni. Most végre lenne esélyem erre. Sajnos kivitelezhetetlen a közös ünneplés mert mindkettőnk barátiköre más korosztály. De ha most a barátaim választanám rossz társnak érezném magam. Mit tegyek?
2022. dec. 28. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Én a barátom választanám, ha komoly a kapcsolat.
2022. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Az miért nem opció, hogy a barátod elmegy veled és mondjuk "korán" hazamentek, mondjuk 1 órakor. Így a barátnőddel is voltál és a barátoddal is és utána pedig nem muszáj egyből aludni, hanem lehettek még kettesben is. Most azt hagyjuk, hogy más korosztály, mert nem hiszem, hogy 40 éves lenne a barátod.
2022. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Másik probléma a bejárás lenne, nem hogy 1-ig nem tudnánk maradni, de még éjfél előtt haza kéne mennünk.

De amúgy 30 fölötti barátai vannak és nem hiszem, hogy 19-20 éves lányok társasága érdekelné őket

2022. dec. 28. 23:31
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Az elég gáz, ha nem tudsz dönteni. Szerintem, egyértelmű kéne, hogy legyen, hogy a barátod választod. Ha nem így teszel, akkor lehet, hogy ki leszel dobva, meg is érdemelnéd.
2022. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4

Nem lennék kidobva mert megérti, hogy én még szeretnék szórakozni, ő meg 29 évesen kinőtt ebből, de köszönjük a jó indulatod. Szimplán csak az én lelkiismeretemnek nem lenne jó nélküle tölteni a szilvesztert.

2022. dec. 28. 23:50
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez tökre nem szakító ok. Nem tudjátok barátnőiddel közelebb szervezni a bulit, mondjuk házibulit? És akkor lehet az, hogy mindenki a barátaival, aztán 1-től rgyütt
2022. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem szakító ok. Közöttünk sem jött fel ilyen, egyikőnk sem olyan önző, hogy ilyenekkel manipuláljuk a másikat, hogy ha ,,nem velem leszel szakítok". Na én azt tartom igazán gyerekesnek.

Barátomnak is mondtam, hogy tök bizonytalan vagyok emiatt, itt is lennék meg ott is..Meg is érti.Csak azért valahol mégsem esne jól neki szerintem, ami engem zavar.

Házibuli volt az első ötlet csak sajna az sem jött össze. Meg hát egy éve vagyunk együtt a barátommal és nem igen ismeri az én baráti köreim még. Majd talán jövőre kivitelezhetőbb lesz, de most ez a helyzet

2022. dec. 29. 00:22
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Együtt
2022. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
És kurvára leszarom, hogy mi kivitelezhetetlen. Ha hosszú távra terveztek, jobb lesz, ha megszokják egymást. Egyébként semmi bajuk nem lesz attól, ha más korosztály. Felnőtt emberek, tudjanak már szót érteni a többi felnőtt emberrel
2022. dec. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a 30-as pasik örülnének a kis 20éves csajoknak.
2022. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!