Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik hetente járnak szórakozóh...

Akik hetente járnak szórakozóhelyre nekik sok jó élményük van onnan? Lányokkal könnyű ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én nem járok, de ha járnék akkor nagy eséllyel lenne barátnőm? Meg sok jó élményt lehet ott szerezni fiatalon?
2022. dec. 31. 13:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Akik gyakran mennek szórakozni ők kb mennyi idő után unják meg? Hány éves korukra "égnek ki"?
2022. dec. 31. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Én régen mentem, 17 évesen csak ilyen házi összejövetelekre, 18-21 között kocsma, szórakozóhely. Nem minden héten, de azért sokszor, nyári szünetben volt, hogy heti 3x.


Jó élményeim voltak szinte mindig. Könnyen ismerkedtem, de nem komoly kapcsolatra, annyira nem ezt keresik ott a fiúk. 21 évesen éreztem magam kiégettnek. Még elmentem többször, mert az akkori barátom elvárta, de már nem szívesen, mert elkezdtem dolgozni és az kimerített, este 10-kor én nem alkoholt, hanem kávét ittam és mindig elsőként távoztam.


27 vagyok, évente 3 alkalommal jó tud lenni, bár az is inkább sok nekem.

2022. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon sokat járnam, olyan 15 és 21-22 éves korom között. Néha jobb volt, néha nem annyira. Soha nem pasiztam be ezeken a helyeket (nő vagyok), és a társaságban a fiúk sem szedtek össze lányokat így. De másoknál lehet, hogy máshogy van.

21-22 évesen már ritkábban jártam, aztán teljesen el is maradt. Nem úgy fogalmaznék, hogy "kiégtem", hanem hogy kinőttem belőle. Lett család, gyerekek, ők lettek a fontosak inkább. Most már nem mennék ilyen helyekre, mert kibuliztam magam fiatalon, nem hiányzik.

2022. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lehet csajozni,csak akarni kell.Ma is megyek nagy buli lesz
2022. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha úgyse éreznéd jól magad, felesleges menni, ha igen, akkor hajrá
2022. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 50 felett vagyok. 30 éve minden hétvégén mentem. Nagyon szerettem bulizni,csajozni. Sok szép emlék van. Annakidején nagyon könnyű volt csajoznom. Minden hétvégén felszedtem egy csajt. Ha most lennék annyi idős nem tudom ennyire jól menne-e,mint akkor.
2022. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!