Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Munkahelyen vagy ha lakótársad...

Munkahelyen vagy ha lakótársad van, és wc-re mész és pukizol közben, az nem ciki, ha kihallatszik és esetleg meghallja lakótársad / kollégád?

Figyelt kérdés

Nekem van, hogy "nagydolog" közben is pukizok, ez is azért valamennyire hallatszik..pl. munkahelyen, ahol meg ugye több fülke is van, simán meghallhatja, ha nem vagyok egyedül..de otthon, ahol többen lakunk, és pl. a folyosóról nyílik a wc..na most ha ott pukizok ugyanúgy kihallatszik a folyosóra, ahonnan bárki hallhatja (nem szüleimmel élek már)..Ti az ilyen helyzeteken nem agyaltok, egyszerűen elfogadjátok, hogy emberek vagyunk és normális a pukizás, vagy visszatartjátok és a szobátokban "engeditek ki", vagy hogy? (persze wc-zés közben, ha jön, elég nehéz lenne visszatartani..)

Bízom benne normálisan kaphatok válaszokat.



2023. jan. 7. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kidönti az ajtót, az nem jó, minden más esetnél pedig nem kell vele foglalkozni.

Normális emberek nem ezzel foglalkoznak.

2023. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyenekkel foglalkozz. Engedd ki nyugodtan a benned szunnyadó démonokat.
2023. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
szakmunkás
2023. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki szokott ilyet? Igen? Akkor nem ciki. AMinek ki kell jönnie, annak ki kell.
2023. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Egy barátnőm mondta egyszer, a Wc. az a hely ahol pisilni, kakilni szoktunk, és mivel mindenki pukizik, nem kell szégyenkezni emiatt.Amíg élünk pukizunk.

Ez nem az a helyzet, amikor valaki szándékosan az orrunk alá pukizik,és esetleg még nevet is rajta.

2023. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2023. jan. 7. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Illemhelyiség, azért oda szarnak, húgyoznak, pukiznak az emberek.
2023. jan. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
És hánynak. :)
2023. jan. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Emberi dolog, emberi dolog de engem akkor is fusztral ha hallja valaki:D

De ismerek olyat is aki nyitott ajtonal fosik, snnyira nem zavarja:D

2023. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Én rohadt hangosakat fingottam munkahelyen a wcben nő létemre. Egészségügyi gondok miatt. Semmit sem szóltak érte. Felnőttként van annyi az emberben hogy nem kezd el tinilány módjára vihogni.
2023. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!