Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan ember hívott el kávézni,...

Olyan ember hívott el kávézni, akitől zavarba jövök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve lediplomáztam majd valamiféle véletlen során levelező beszélgetésbe bonyolódtam az egyik egyetemi oktatóval...a témavezetőm volt anno.


Most találkozni szeretne, személyes beszélgetés híve...javasolta, hogy üljünk be valahová.


Csakhogy van egy kis gond:


Még mindig zavarba jövök, van egy kis szociális zavarom így kiteljesedett "felnőttként" is...és rettegek, hogy valami buta mozzanatot teszek a szorongástól.


Volt olyan, hogy simán leblokkoltam...


Nem tudok úgy beszélni, olyan bő szókinccsel élni élő-szóban, csak írásban. Félek, hogy látja, milyen bizonytalanul rendelek kávét...stb.


Meg azt hiszik majd, hogy az apukám ( sajnálom, hogy ezt kellett leírnom, de komolyan )


Én sétát javasolnék az egyik erdős parkban...engem lenyugtatna...nem merek nemet mondani a talira, mert nem akarom megsérteni...tök alap az ilyen, csak normál esetben...de én ilyen szorongó vagyok még mindig, mint amikor tizenéves voltam...nem akarom, hogy megtudja.


Szeretném, ha úgy őrizne meg az emlêkeiben, hogy na, milyen rendes, klassz felnőtt lett Szilvikéből...nem pedig az ellenkezője



Szóval, mit tegyek szerintetek?


Olvastam itt, hogy a séta javaslata azt éreztetheti, hogy smucig az illető..pedig nem...csak szerintem jól levezeti a talikor kialakuló stresszt, tuti, zavarba fogok jönni tőle..még mindig jóképű...igen karizmatikus...én meg..pff..meg nem járkâlok kávézókba sem...nem tudom, mit tegyek...😞



2022. dec. 24. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen idoben senki nem akar setalgatni, azert ezt vedd figyelembe. Egyebkent nem mindenkit zavar, ha egy no zavarban van elso par alkalommal. A kavet valoszinuleg o rendeli. Egymassal meg csak tudtok beszelgetni, kivel mi tortent az elmult evekben, eleve adott a tema.

Ne legyel beszari, inkabb menj el es ne legyen annyira jo, minthogy ne menj el aztan azon ragodj honapokig, hogy de jo lett volna talalkozni vele…

2022. dec. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Tulajdonképpen miért akarsz találkozni vele, ha azt gondolod apukádnak hihetik, és már most arról gondolkozol, hogy fog egyszer gondolni rád felnőttként, úgy, hogy Szilvikének hívod magad, holott régóta az vagy, és köztetek semmi sem történt? Egyáltalán ez randi?

A kávézás nem egy ördöglakat, előre eldöntheted mit iszol, ha tudod, hova mentek meg is nézheted az itallapot, vagy ott helyben. Menj el, nincs tét!

2022. dec. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem randi, beszélgetős találkozó.


Csak én nem mozgok ilyen közegben,hogy beülni valahova...mint írtam, zavarba jövök és szorongok...ezek együttesen iszonyat kínos helyzetet teremthetnek...még mindig jóképűnek tartom...nem tudom, ezen mi a nem érthető.


Furcsa ez a séta hozzáállás ebben az országban...pedig jól oldja a kezdeti feszengést. De igen, bután jöhet ki, sajnos.


Akkor hogyan lehet udvariasan elutasítani az ilyen ajánlatot? :(

2022. dec. 24. 05:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Simán elvörösödök meg a többi...ciki, kínos, gáz...de ilyen vagyok, sajnos
2022. dec. 24. 05:36
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Csak d.gni akar ugyis. Ki is lehet hagyni a felesleges köröket
2022. dec. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is dugni akar, te nagyon félénk vagy, tehát a dugásból úgyse lesz semmi, beszélgettek egy jót és kész. Menj el, nem fogja zavarni őt az ami téged, hogy félénk vagy. Talán még tetszik is neki hogy hatással van rád.
2022. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
33%
dugni akar. ne fogadd el a meghívást, ha te nem akarsz vele.
2023. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!