Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem csinál csatornákat...

Miért nem csinál csatornákat a Netflix a 40 felettiekre való tekintettel?

Figyelt kérdés
A 40 feletti idősebbek aki már nem annyira értenek a számítógéphez internethez és nehéz nekik meg tanulni is el tudnák érni így a tartalmakat ha lenne a Netflixnek tévécsatornája ahol adnák a tartalmaikat
2023. jan. 10. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Anyám 60 fölött vígan néz mindenfélét a Netflixen, mondjuk sokat segít, hogy nem analfabéta.

Egyébként honnan jött ez a "40 feletti idősebbek"? Aki most 40-50 között van, és mondjuk irodában dolgozott mindig, az jó eséllyel szinte egész életében számítógépen dolgozott.

2023. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%
Mostani 40-esek Commodore 64-en nottek fel meg 386, 486-os gépeken, kesobb jott az internet, tehát nem full hulyék a számtechez
2023. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
42 éves idős gépészmérnökként most kellett megtudnom, hogy nem értek a számítógéphez, és már esélyem sincs megtanulni. Azt hiszem megyek és megrendelem a temetésemet,40 felett már minden nap ajándék.
2023. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

40 év felett, senki nem ért a nethez, géphez?

Te melyik bolygóról jöttél?

2023. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%
46 éves vagyok, szoftverfejlesztő. Képzeljétek, mire jöttem rá, ezt muszáj elmondanom nektek, annyira király! Van itt ez a lapos izé a monitor előtt, rajta gombokkal... képzeljétek, ha nyomkodom a gombokat, betűk jelennek meg a monitoron! Egyszerűen csúcs ez a mai modern technika, ugye?
2023. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Én is mindjárt 40 évesen kifejezetten géppel dolgozok, és egyelőre még sikerült elboldogulni. :) Sőt, anno még a DOS-szal is, bár akkor még gyerek voltak, és leginkább csak a Comenius Logo-t indítottam el rajta. :D


És a Windows 3.1-et is használtam, ami még DOS-szal indult, sőt, volt 95-öm és 98-am és XP-m is.


A géppel együtt nőttem fel.


Miért gondolja bárki, hogy a 40 éves már öreg, és eláshatja magát!? Igaz, lehet, hogy nem az appokat nyomkodjuk egész nap a telefonom, meg nem gamer gépeket szerelünk össze... de nem azért, mert hülyék vagyunk hozzá, hanem szimplán, mert minket ez nem érdekel már. :) (És amúgy itt is tisztelet a kivételnek, mert a legnagyobb gamer ismerősöm, aki maga építi a gépeit is, már 60 feletti...)

2023. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
97%
#14 Nem kell foglalkozni vele, 10-12 éves kis troll..gyorsan le is pontozott mindenkit.
2023. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!