Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nőknek ez nem vonzó viselkedés?

A nőknek ez nem vonzó viselkedés?

Figyelt kérdés

Van munkahelyen egy kolléganő akibe már hetek óta bele vagyok esve, és elég gyakran próbálok vele beszélni, gondolom ez neki is feltűnt. És azt szeretném kérdezni hogy nőknél ez un szimpatikus e hogy sokszor keresem beszélni egy nap. Érdemes ezt folytatni vagy inkább vegyek vissza?

Hogy mondjuk ritkábban keresni őt? Vagy az se jó?



2023. jan. 11. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem a beszélgetés nem vonzó, hanem te.
2023. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgess vele nyugodtan. Terhes lesz számára azt jelezni fogja és észre fogod venni:)
2023. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Mennyit keresel? Ha csak sima beosztott vagy és nem a vezérigazgató, akkor ne is próbálkozz, engedd el most, nem keresel annyit hogy egy 21. századi nő szóba álljon veled.
2023. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
3# Belőled kiveszett a romantika:)
2023. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
#4 Miért, a nőkből nem? Úgy elég nehéz romantikázni ha szóba sem állnak veled mert nem vagy elég gazdag meg jóképű. Ne a hollywoodi filmeket nézd, azoknak az ideje már lejárt.
2023. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Viszonozza? Keres téged? Ha igen akkor lehet belőle valami. Ha teljesen hidegen hagyja és mindig csak te loholsz utánna akkor sajna nem valami jók a kilátások.
2023. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Jaj Istenem, 3as, takarítsd már el magad meg a fajtádat!


Kérdező!

Ez attól függ. Ha kb óránként megjelensz, az elég zavaró tud lenni. Igazából szerintem a kevesebb néha több. Napi 10-15 perc simán tud annyit építeni egy kapcsolaton, mint napi 5x10 perc. Általában tartalmasabb is az egyszeri beszélgetés, meg spontánabbnak is tűnik.

Azzal semmi gond nincs, ha látja, hogy szeretsz vele beszélgetni. Én is tartottam az irodában "napiNórapercek"et:D A csaj a szekrényem mellett ült és mindig mikor mentem kivenni a kávémat ottfelejtettem magamat 10-15 percre. Többször volt, hogy jelezte, hogy "tegnap nem jöttél, pedig vártalak" vagy amikor a szokásosnál későb bérkeztem "na, már pont gondoltam rád, hogy ma nem is jössz".

De a lényeg, hogy ezt spontán tartsd, és közben hagyd dolgozni. Lehet, hogy szimpatikus vag yneki, de ha nem tud miattad haladni a mnkájával, zavaróvá fogsz válni.


Aztán persze lehet hívni, hogy ebédeljetek együtt a konyhában (persze akár a többi kollégával együtt) vagy "nincs kedved kávészünetezni egyet?". Nyilván nem tekinthető randinak, de valójában hozza azokat a funkciókat: kapcsolatteremtés, ismerkedés, együtt töltött minőségi idő.

A fizikai közeledés viszont erősen tilos. Ez egy munkahely, az ilyesmit hagyd meló utánra egy igazi randira.

2023. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, tied a döntés, én csak segíteni próbáltam, hiába pontozott le a sok troll, az idő úgyis engem fog igazolni. Felesleges időpocsékolás próbálkozni, úgyis csak ghosting vagy nyilvános megalázás lesz a vége. Egy munkahelyen dolgoztok, még csak nem is tüntetheted fel magad vagyonosabbnak hisz tudja mennyit keresel, így nyilván szóba sem fog állni veled.

Aztán persze ez a válaszom is le lesz pontozva, a sok menő jenőnek fáj az igazság, de hidd el, igazam van. Persze ha akarod próbáld meg, legalább látod majd hogy nem a levegőbe beszéltem.

2023. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Általában szünetbe beszélek vele vagy műszak vége felé egyszer munkáját tuti nem zavarom mert max 1-2x megyek oda random akkor se sok időre. De ebből akkor nem muszáj visszább venni? Meg egy idő után érdemes lenne munkahelyen kívül elhivni valahová?
2023. jan. 11. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:

9, az jól hangzik

ha akarsz tőle valamit, akkor igen, nyilván örökké nem maradhattok csak kollegális visoznyban. Legalábbis gondolom nem erre vágysz:D De mondom, először érdemes munkahelyen belül, az úgy nem randiszagú, igazából erre még akkor is vevők az emberek, ha amúgy van párjuk és nem akarnak ismerkedni sem:D

És persze beszéltesd! Ha odamész és 80%-ban te beszélsz, akkor az gagyi!! 55-65%-ban a nő beszéljen! És egyébként ha le akar rázni vagy ilyesmi akkor csöndes lesz, nem fog többet beszélni nálad, szóval ha figyelsz az arányokra, az is jelzés értékű lehet.


Meg nyilván ismerd meg amennyire csak tudod. Nem tuolsó sorban pl hogy van-e párja:D

2023. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!