Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit válaszoljak ha valaki...

Mit válaszoljak ha valaki olyat kérdez ami nekem bosszantó téma?Sokszor előfordult.

Figyelt kérdés
Pl megfigyeltem,hogy sokszor azok kérdezik meg hogy minden rendben van e,akik egyébként titkon nincsenek megelégedve velem vagy a körülöttem folyó dolgokkal.Azok a kollégák akik általában ezt kérdezték legalább egyszer de belém vesztek a munkavégzésem miatt."mit csinálsz?,megcsináltad ezt?ezt ne csináld!Utálom őket mert maximalisták és úgy érzem gúnyolodni próbálnak mert látják,hogy körülöttem vagy inkább a magánéletemben sok a probléma de ezek szerint nekik nincsenek problémáik és más gyengeségeivel ezzel vissza élnek.
2023. jan. 21. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a maganeletedbe bele akarnak szolni, mond azt hogy semmi kozod hozza! Ha a munkavegzesedbe akarnak beleszolni akkor meg nem kell mindent az orrukra kotni. Mond azt hogy jol haladsz, ezt meg nem csinaltad meg de majd megfogod.


Ugy latom hogy nincs eleg onbizalmad es minden aprosagon megsertodsz. Legyel hatarozott! Es szokj hozza, az emberek nagy szazaleka kivancsi, kotnyeles es pletykas. Persze van kivetel is. Es hidd el mindenkinek megvan a maga problemaja. Amugy lehet hogy csak kedvessegbol kerdeztek hogy mit csinalsz, csak te tamadasnak vetted.


Remelem tudtam segiteni!

2023. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj zsigerből, mond azt, hogy időt kérek, hogy átgondoljam a választ.
2023. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt munkahelyemről beszéltem jobban de a férfi az belém is szeretett igazából,már kezdett csak úgy önkéntesen ellenőrizgetni ha nem tetszett neki amit csinálok azt kérdezte "Te meg mit csinálsz?",de érdekes módon csak távoli kollégák voltunk.A jelenlegi kollégám színültig hasonló csak nőben.Folyton számon kér mi a helyzet az életemmel ha az utcán meglát a szemeivel őriz amíg lát,folyton szól valamit.Túl társagág kedvelő.Nem értem ezt a nagyfokú érdeklődést már zavaró.
2023. jan. 21. 17:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem látja,hogy csak munkatársak vagyunk?Facebookról is direkt letiltottam mielőtt megtalálhatna.Első válaszoló a válaszod annyira tökéletesen hangzott,hogy én egyből..........
2023. jan. 21. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:
beléd szerettem 😚❤️
2023. jan. 21. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Hat akkor te meleg vagy mert en is no vagyok! XD 😂😘
2023. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvanna,nem vagyok.
2023. jan. 24. 00:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!