Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet 31 évesen bekerülni...

Hogy lehet 31 évesen bekerülni egy új társaságba?

Figyelt kérdés

Ilyenkor sokaknak már gyerekük, meg feleségük, férjük van, én meg úgy érzem, hogy még elég messze állok ettől. Van olyan, hogy azt gondolom, hogy mondjuk simán megnézném, hogy milyen lehet egy 20-25 év közötti társaságban lenni, de persze a korosztályommal sincs bajom, csak úgy érzem ilyen idősen, hogy nem sok tapasztalatom van a közösségi élettel kapcsolatban, és talán egy fiatalabb társaság nyilván még hasonló cipőben járhat, mint én.

31/F



2023. jan. 23. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kell ezt így megtervezni. Ha pár évvel fiatalabbakkal jössz ki jobban, akkor oké. Ha idősebbekkel, az is. Nem kell ez alapján szűrni. Nekem van idősebb, fiatalabb ismerősöm is.

Az sem csak korfüggő, hogy kinek van már családja. Ahogy neked nincs, úgy még sokan másoknak sem 31 évesen sem.

És azért mert valaki családos, még lehettek jóban, lehet sok minden közös bennetek. A családosak se csak otthon ülnek mindig a 4 fal között.

2023. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem idősebbek a barátaim, mind családos, így már nem járunk össze csak nagyon nagyon ritkán. Munkahelyen, ha olyanok a kollégák esetleg ismerkedhetsz, nekem nem jött össze, semmi közös nem volt bennünk.
2023. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Itthon leginkább sehogy. Bár ez nem is feltétlen kor kérdése, ha jóképű vagy, tehetős és nagy dumás, akkor bárhova bevesznek, ha nem, akkor meg sehova se.
2023. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Falun
2023. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leginkabb munkahelyen, edzesen, tanfolyamon stb megismersz valakit vagy valakiket es hivnak teged is ha mennek valamerre a haverjaival
2023. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de szerintem ha egy nagyobb városban laknék, akkor talán nagyobb eséllyel kerülhetnék be egy társaságba.
2023. jan. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!