Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy társaságba?

Figyelt kérdés

Egy fiatal srác vagyok, és már vagy féléve elkezdetem követni egy youtubon tevékenykedő pár évvel fiatalabb srácot. Valami miatt nagyon megfogott(és még mielőtt valaki írná nem vagyok meleg). Instán is követem így már volt alkalmam beszélni vele, de mivel sokan követik így nem olyan folyamatos a beszélgetés. Viszont a most őszi szünetbe felmentek hozzá pestre a videós barátai (van egy videós társaság akikkel így együtt szoktak bandázni). Így bőven csináltak instastorit a napjukról hogy találkoznak, még több jó videóssal akiket szintén nézek, illetve el is mennek bulizni. És olyan furcsa érzés alakult ki bennem, ilyet még soha nem éreztem, ott akartam lenni velük, én is velük akartam szórakozni, bulizni lógni. Mert egyszerűen valamilyen oknál fogva és meg akarom ismerni őket és szeretnék a bandájukba tartozni, mert engem is már régóta érdekel a videózás, látom rajtuk, hogy motiváltak, és pozitívan hatan rám, ha megismerném őket szerintem. De viszont tudom, hogy nem nagyon van esélyem így össze haverkodni velük, mert valamennyire zárt ez a videós közösség, és sajna nekem nem annyira érdekes az életem, hogy elkezdjek napi vlogolni vagy hasonló. De viszont a másik részről meg azt látom, hogy akik belevágtak ebbe a videózásba, teljesen jót tett nekik. Jó pár videósnál látom azt, hogy a videózásnak köszönhetőn újabb barátokat ismertek meg kis klikkek alakultak már ki ezen a videós közösségen belül is, és nem csak egy videó erejéig tartanak ezek a barátságok, mert insta storiba is látom, hogy így össze futnak és jól érzik magukat.

Légyszi normális kommenteket ah lehet.



2017. nov. 4. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit nem lehet erõltetni, szerinted amikor õk összekerültek egy bandába, akkor gondolkodtak volna ennek a hogyanjáról. Egyszerūen csak összekötötte õket valami, akadt sok közös téma és ment magától, nem kell ezen annyit gondolkodni.
2017. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barátság olyan, mint a fing. Ha nagyon erőlteted, lehet, hogy szar lesz...
2017. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy mit látsz belőlük és az életükből. Ezt ugyanis ők döntik el. Simán jobbnak tűnhet, mint valójában.

Szerintem az ő életük sem feltétlen érdekes. Nem véletlenül vannak kihívás videók, tagek... valamivel ki kell tölteni a csatornát. Ezt általánosságban írom.

A zárt világot én is érzem, de tudod mit?!

Ne te akarj az övükébe bejutni, hanem tégy olyat, hogy mások akarjanak hozzád társulni!

2017. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!