Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kötődök ennyire az...

Miért kötődök ennyire az anyukámhoz?

Figyelt kérdés

16/L

Nagyon szeretjük egymást az anyukámmal, ő a legfontosabb nekem az életemben. Gyakran pánikrohamot kapok attól hogy amíg odavan valahol nehogy baja legyen, aggódok érte, valamiért sajnálom is, nagyon sokat dolgozik, gyakran csak 6-7 körül ér haza, lelkiismeret furdalásom van ha éppen nem vagyok olyam hangulatban vagyok hogy beszélgessek vele, mindenben hozzá kötom magam,.mindig eszembe jut hogy nehogy amit csinálok az neki rosszul essen, nem tudok teljesen függetlenedni olyan dolgokban amikben már egyedül kellene döntést hoznom. Gyakran van hogy egy ágyba alszunk mert ha nem alszik mellettem akkor hiányzik.

Nagyon ragaszkodok hozzá, túlságosan is.

Vannak vitáink néha, de amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is múlik

Nem tudom nélküle elképzelni az életem (jó mondjuk ez normális)

És nyilván abba a gondolatba meg bele vagyok betegedve hogy mi lesz ha egyszer már Ő nem lesz...😭



2023. jan. 26. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg hozzám se szól🙃
2023. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenegyes sorodat át tudtam érezni, mert én is nagyon szeretem az anyukámat. Én már 28(F) éves vagyok, másik országban élek, de minden nap írok neki és nagyon gyakran felhívom és találkozok vele olyan gyakran, ahogy csak tudok.


Nem tudom, hogy mi a valóság, hogy miért szeretjük ilyen varázslatosan az anyukánkat, mintha egy másik életben már elszakítottak volna minket egymástól, mintha egyszer már elvesztettük volna őket és most hálásak vagyunk, hogy visszakaptuk őket.


Most viszont itt vagy, élsz, ebben az életben vagy, dobog a szíved és megadathatott neked, hogy találkozz egy csodálatos anyukával, akivel ennyire össze van forrva a lelketek.


Szóval szeresd őt, támogasd őt, próbálj a válláról minél több terhet levenni, ahogy felnősz. Még csak 16 éves vagy, de otthon a háztartásban már tudsz neki segíteni.


Viszont ügyelj arra is, hogy hamarosan "fel kell nőnöd" és építened kell a saját életedet. A túlzott ragaszkodás miatt sok esélyt elveszíthetsz, ezért találd meg a közép utat.

2023. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!