Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozza vagyok ragadva anyukámhoz?

Hozza vagyok ragadva anyukámhoz?

Figyelt kérdés
Nem mondanám hogy felhőtlen a kapcsolatunk, mert voltak csaladi gondok, de nagyon szeret attól független hogy sokat balhézik, mert így tudja átadni az érzelmeit és a mondandóját. Emiatt vagyok ennyire anyás és várom hogy megoldja a kérdéseket az életemben. Olyan mintha meg akarná mondani mit csináljak, de nem csak nagyon határozottan adja a tanácsokat, igaz sokszor sajnos kérdés nélkül, (amugy jók a tanácsai, csak mindíg pontatlanok és elsietettek) de a bennem felmerülő kérdésekre nem hajlandó időt szánni, mintha ez nem is lenne fontos csak, hogy a tanácsait fogadjam meg. Akkor lehet hogy mégis irányítani akar? én meg várom hogy megváltozzon és legyenek közös pontjaink, ahogy élem az életem, hogy tudjam hogy mellettem van és egyet3rt, támogat, de nem érzem. Ez fáj, hogy semmibeveszi az érzéseim, és azt akarja hogy feltétel nélkül bízzak benne, ezért fáj hogy még azt is mondja hogy jót akar, közbe lehet hogy csak azt akarja hogy éljek úgy ahogy neki szimpatikus. Ez érzelmi zsarolás, mit csináljak?

#Irányító szülő
2022. dec. 26. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen, irányítani akar, és nem, magától nem fog megváltozni. Mit csinálj? Állj ellen. Állj a saját lábadra, ne anyuéra, és azt se hagyd, hogy ő álljon a tieden.

Ha tudnánk, hogy hány éves vagy és külön laktok-e, akkor jobban átlátnánk a helyzetet.

2022. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyukád egészen biztosan nem fog megváltozni, és lehet, hogy te sem! Ha anyukád nem lesz és lesz egy párod lehet attól is azt fogod elvárni, hogy ő oldja meg a dolgaidat.
2022. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éldd a sajat életed, ne ahogy ö akarja.
2022. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Tudnék segíteni, ha valóban meggyőződtem volna arról, hogy szeretnél változtatni.

De inkább csak szenvelegsz, mint valóban szenvedsz. Sajnálom a helyzetet.

2022. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem kéne anyád seggébe gyógyulva élni az életed.

Majd ha fel akarsz nőni,megteszed, addig karad a nyígás.

2022. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Na, megjött a “nyígós”…
2022. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!