Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az amikor 1 ember...

Milyen az amikor 1 ember elront egy egész közösséget? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Amikor van egy közösség, és egyszer csak jön egy olyan ember aki tönkreteszi, saját képére formálja. Pl, itt a gyakorin is, van egy nő nagyon magas %-al, akinek több regisztrációja is van, több mobilja, és kb az emberek és felnőtt párkapcsolatok témában a fele kérdéshez arrogánsan írogat, lejáratja a nőket az érzéketlenségével, trollkodik a kérdezőkkel, és felszavazgatja magát. Már 3-4 napja kb.

Most akkor mi értelme a pontozásnak, a válaszolásnak, ha egész nap 1 ember írogat, de komolyan a válaszok kb 50%-a tőle származik? Szerintem az aki most a felnőtt párkapcsolatok toplistán az első kettő, és megy felfelé ezerrel.



2023. febr. 2. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát sajnos ez az oldal ilyen. Azt látom, hogy van egy szűk aktív réteg, abból is erős az a réteg aki itt éli az életét.


Rendszeresen futok bele "ártatlan" kérdésekbe ahol hamar kiderül, hogy a válaszolók is a kérdező kamu profiljai. Egyszerűbb esetben az van, hogy kap 9 választ, erre ír egy 10-ediket és elkezd önmagával egyetérteni.


Rosszabb esetben meg ha neki nem tetsző választ írok, akkor hirtelen megjelenik a kérdező és ugyanaz a pár válaszoló körülbelül 1 perces eltéréssel hajnal 3-kor. És jól egyet értenek önmagukkal.


És nyilván nem 3 külön ember kerül éppen hajnal 3-kor a gép elé, hanem a kérdező kezd el aktívan válaszolni. Jelentgeti a válaszokat, töröltet mindent ami neki nem tetszik.

2023. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2023. febr. 2. 21:29
 3/12 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Vagy ez. Annyira arrogáns, és dőlnek az ugyanilyen válaszok mindenhová.

2023. febr. 2. 21:31
 4/12 Darius- ***** válasza:
39%

Amit biztosan latok, hogy egy 74 szazalékos masik profillal felszavazza magat mindenhol, egyéb észrevételem spekulacio lenne, igy ebben nem nyilatkozom. Valoban kifogasolhatoak a kommente, hozzateszem, ha valakinek nincs igaza, ez nem jogositja fel a valaszadot személyeskedésre, a masik megalazasara. Irni lehet kulturalt modon azt, hogy mas a vélemény.


Viszont, ahogyan tapasztaltam eddig, itt nem ez alapjan szavaznak, inkabb azokat értékelik le, akik ellenkezo véleményt irnak a sajatjukkal szemben. Tehat ebben kéne fejlodni mindenkinek, hogy nem szavazzuk le az ellentétes véleményt, ha az nem egyértelmuen marhasag. Rengeteg olyan komment van felszavazva mindenhol, amely azonos a tobbség véleményével , de tartalmaz tragar szavakat, személyeskedést, spekulaciot, valotlannak beallitast és igy tovabb. Én leszavazom az ilyeneket mindig.

2023. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 Néha elgondolkozom, hogy magát a pontozást kellene megszüntetni, mert tényleg nem releváns. Az emberek érzelmekkel szavaznak és nem az eszükkel.


Például építőiparban dolgozom, egy-két kérdésnél leírtam hogy látom a helyzetet erre mindenki lepontozott. Aki meg annyit böfögött oda, hogy "be fog dőőőni az éjpítőipar" az persze egy hasznos válasz.

2023. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi Darius


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Még mindig itt vannak. Lehet hogy hiperaktív. Hogy lehet napi 300 választ írni? Stílus alapján kb ott tart, nem is a tartalom extrém (bár azért az is) hanem az aktivitás.

2023. febr. 2. 22:04
 7/12 A kérdező kommentje:
5 A pontozást szuper lenne ha megszüntetnék pont ezek miatt.
2023. febr. 2. 22:06
 8/12 Darius- ***** válasza:
9%
5-Pontosan igy van, ahogy irod. Legtobben érzelmi szinten szavaznak, amugy engem is pont ott pontoztak ala, ami a foglalkozasom, szakmam.
2023. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Darius- ***** válasza:

6-Kedves kérdezo,

300 valasz tényleg sok naponta. Én pl minden nap jovok ide, de kb. 10 az atlag. Rossz belegondolni abba, hogy valaki gyarthat akar tiz nick-et is, és a moderatorok sem tehetnek ellene, mivel egyiken mobilon ir, masikon géppel, a tobbi pedig VPN vagy csaladtag szerkentyujén. A Face Book-on lattam ilyent, igaz az 20 volt :))

2023. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eloben meg nemnagyon lattam ilyesmit.. gyikon meg nemizgat, figyelembe se veszem az ilyen bolondokat.
2023. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!