Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ha valakit kedvelnek...

Hogy ha valakit kedvelnek hány lájknak kellene lennie Instán?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel 200 követőből. Ha 3-4 lájkot kap, akkor tuti nem kedvelik. Mennyi lenne az ideális? Szerintem kb 25-30 lájk...

2023. febr. 5. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... szerintem nincs ilyen hogy ideális, nekem amikor 200 követőm volt,.akkor olyan 70-90 like-ot kaptam, de nem hiszem hogy ez számít.
2023. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokan kedvelnek, de ezt insta meg ilyen nemtommilyen felületek nélkül is tudom 😅
2023. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Pacssi 2#: ez a jó válasz:).
2023. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lájkok száma nem attól függ, hogy mennyire kedvelnek, hanem hogy mennyien nyomják meg a like gombot.


Sok ember azért követ be, mert jó ötletnek tűnik. Talán kedvel téged, talán csak kíváncsi rá, mit teszel ki, talán utál, csak kíváncsi rád, meg még ezer féle motivációja lehet az embereknek. Aztán vagy látja, amit kiteszel, vagy nem.

Nagyon sokan csak pörgetik az oldalakat és nem lájkolnak senkit, semmit. Sokan csak rövid ideig nézegetik az oldalakat és csak azt látják, ami ez alatt a rövid idő alatt pint szembejön velük. Az oldalak meg mindenféle algoritmusok alapján mutatnak néhány posztot azalatt a rövid idő alatt, amíg használja valaki az oldalt - leginkább arra fókuszáltan, hogy minél tovább maradjon, szóval azokat mutogatják inkább, akiket sokan lájkolnak, kommentelnek, mert ezek már bizonyítottak, hogy érdeklik az embereket, inkább képesek az oldalon tartani őket, mint azok, amiken kevés a like.

Sokan meg azt a rövid időt, amit az oldalon töltenek is azzal töltik, hogy ki tegyenek egy újabb posztot, a saját posztjaikra jött kommentekre válaszoljanak, vagy csak töröljék a spamet, baromságokat, így még annyira sem nézegetik mások posztjait, mert magukkal foglalkoznak, nem másokkal.


Ha lájkolják amit kiteszel, az sem feltétlenül annak szól, hogy téged kedvelnek, hanem hogy tetszik nekik amit kitettél. Ha nem tetszik, amit kiteszel (vagy nem annyira, mint mások posztjai), akkor lájkolni sem fogják. De olyan is van, aki egyáltalán nem lájkol semmit.


Ettől még kedvelnek téged, akik kedvelnek. Csak ez nem a közösségi oldalakon jelenik meg. A közösségi oldalak egyáltalán nem a te kedvelésedről szólnak, hanem arról, hogy azzal amit kiteszel valamilyen interakcióba kerülnek - vagy nem…

2023. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!