Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem találok hasonló...

Miért nem találok hasonló érdeklődésű lányokat akikkel jól kijönnék?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen a párkapcsolati szempontból nézem a dolgot, egyszerű barátkozással is akadnak néha gondok. Fiuknál is előfordul, hogy nem érzem, hogy kijönnénk de lányokkal sokkal gyakoribb és nagyon zavar. Kívülállónak érzem magam sokszor mikor új emberekkel találkozok vagy nagyobb társaságokba keveredek. Nem rég volt is rá példa, egy barátom párjának a nővére behívott este kicsit italozni a társaságával és nagyon cringe volt nekem. El tudtam beszélgetni velük de annyira felszínesnek éreztem az egészet, és nem is mertem igazán megnyílni mert nem tűntek olyannak akik értékelnék az én mondandómat. Nagyon fura volt, eltelt kb 4 óra és úgy éreztem, hogy a semmiről beszéltünk végig, semmi maradandó élmény nem volt csak ilyen üres beszélgetések végig, nem is értem, hogyan barátok ha mindig ez megy amikor találkoznak... na mind1. Hol tudnék hasonló emberekkel találkozni akik előtt meg tudok nyílni? Lehet én vagyok túl elvont? Dióhéjban ami leköt, filmek/sorozatok(kb akármilyen kivéve az ilyen nyálas dolgok), könyvekből ugyanez. Szeretek az aktuális dolgokról beszélgetni, filozofálni, imádom a történelmet, a fekete humort, gamer is vagyok de nem annyira extrém módon szóval nem töltöm a fél életem a gép előtt. Szeretek eljárkálni barátokkal iszogatni néha buliba is akár ha úgy van de azt ritkán mert nem vagyok nagyon extrovertált és sokszor kellemetlenül érzem magam bulikban, ha nem iszok eleget. Sportot sem vetem meg(úszás, kondi) illetve autók, de az autós társaságok is néha olyan furák....de kb ezek azok amik így meghatározzák az életem és amik iránt aktívan érdeklődök de a baj tényleg az, hogy egyszerűen sokszor nem érzem, hogy tartoznék valahova. Van egy baráti köröm de jól esne új embereket is megismerni főleg, hogy nemrég költöztem Pestre.
2023. febr. 7. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, te fiú vagy, a lányok meg a nyálas sorozatot nézik XD
2023. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. Hat sokan lehet, de pl egy haverom barátnőjével lolozik, meg odavan csomó fiús dologért, és közben meg kb nem nézném ki belőle annyira ilyen majdnem plázacica feelingje van. Néha nem értem......
2023. febr. 7. 21:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg nincs nekem bajom azzal hogy valaki valami nyálas izét néz... mindenkinek van valami ízlésficama, nekem is nem elítélendő csak kb mindig ilyen csak a buli, meg csak a pletkyálás emberekbe futok bele akikkel sehogy nem tudok kapcsolódni és nagyon rossz érzés. :=(
2023. febr. 7. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Férfiként ne csodálkozz, a nőkkel manapság nem hogy ismerkedni, de barátkozni, sőt pár szót váltani sem lehet, ha nem vagy nagyon jóképű és/vagy gazdag. Welcome to 2023!
2023. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondom hogy nem lehet, mert van rá példa csak nem kéne ritkaságnak számítania szerintem.... vagy lehet nem is az csak én csinálom szarul...
2023. febr. 7. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem te csinálod szarul, most mondtam hogy esélye nincs egy átlag pasinak ma nőkkel szóba állni.
2023. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De, van esélye, ez itt egy incel, azért ír ilyet.

Viszont valóban fellazultak a normák, nem tanítják a fiatalokat többek között ismerkedni sem, ezért aztán tényleg nehezebb, mint régebben.

De azért megoldható.

2023. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es ez nem igaz, csak nem találkoztál a megfelelő emberekkel.

Azt speciel nem cáfolom, hogy nagyon sok lány csak pletykálni tud, és sokan csak felszínes cuccokról dumálnak (de az utóbbi arra tippelnék, hogy a fiúkra is igaz, de nem vagyok benne biztos, mert lány vagyok)

De nagyon sok lánynak normális témákról is van nagyon sok érdekes gondolata, őket kell megtalálni:)

2023. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mármint ki incel?


Egyébként szerintem is van esély de az utóbbi időben mintha teljesen esélytelen lennék. Sokszor már meg sem merem próbálni mert gáznak érzem magam hogy ismerkednék, és nem akarok kellemetlen szituba kerülni de mondjuk az élet a kellemetlen szituk legyőzéséről szól.


8as igen a fiúk is tudnak, sőt nagyon nagyon tudnak. De mindenhol ugye vannak kivételek csak tényleg lehet akkor nagyon balszerencsés voltam mostanság, hogy ilyesmi embereket fogtam ki :/

2023. febr. 8. 00:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Ki incel?

Aki azt mondja, hogy még az átlagember is képtelen ismerkedni.

2023. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!