Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gondolkoztatok már ilyenen?

Gondolkoztatok már ilyenen?

Figyelt kérdés

Megy az ember az utcán, elmegy X+1 ember mellett, közben pedig lehetséges, hogy szegről-végről rokonok valahonnan. Ez onnan jutott az eszembe, hogy az emberek egymással egyre jobban nem nagyon foglalkoznak, bezárkóznak.

Volt valakinek olyan élménye, hogy szóba elegyedett valakivel, és kiderült a rokoni kapcsolat?



2023. márc. 5. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim sokan voltak testvérek mind a 2 részről. Ők csináltak fejenként minimum 2 gyereket és ezek a gyerekek is csináltak minimum 2-t (az én generációmat). Szóval nekem annyi unoka tesóm/rokonom van, hogy a felét is alig ismerem.. szal ja nálam előfordulhat, hogy simán elsétálok egy 100km-el odébb eső városban az egyik rokonom mellett akiről azt sem tudom, hogy az.

Egyszer igen volt olyan is, hogy kocsmában leültünk az egyik ismerősöm társaságához és az egyik csajról kiderült, hogy xy ágról rokonom, szóval nekem el kell mennem jó messzire, hogy ne akadjak össze (remélhetőleg) rokonnal. :D

2023. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Falun mindenki rokon
2023. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Es a mi csaladunkban sok volt az egyke, vagy gyermektelen testver.

Raadasul az a keves rokon olyan csalodast okozo volt, hogy oszinten nem erdekel. Csinaltattam genetikai tesztet, de nem erdekelt a rokoni kapcsolat. Latom, mennyire nincs jelentosege.

Szeretek embereket, de olyan szar csaladi kapcsolatokat lattam masoknal, az en szememben a genetikai rokonsagnak nincsen erteke.

2023. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!