Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért félek attól hogy mit...

Miért félek attól hogy mit gondol rólam az a személy akivel éppen beszélünk ?

Figyelt kérdés
Nem mondanám azt hogy érdekel mit gondol más ,mert hidegen hagy mit mondanak rólam a hátam mögött. Viszont mintha ellentmondásba lennék saját magammal,mert ha beszélek valakivel rendkívül feszült vagyok ,nem tudom önmagam adni ,elengedni magam,sőt néha még gondolkozni sem,és mindig csak azt nézem hogy vajon mit gondol erről amit én most csináltam ,mondtam,nem voltam e gáz. Nagyon kínzó ez az egész ,én csak jelen akarok lenni ,de szerintem félek attól hogy nem gondol e butának, gáznak ,mintha azt akarnám elérni hogy mindig kedves ,intelligens,jó beszélő társ, empatikus, kifinomult legyek,és félek hogy rossz benyomást keltek. Nagyon nagy rossz ez így . Mitől lehet ez ,miért van ez így és egyáltalán ennek mi a neve ? köszönöm a segítséget:)

2023. márc. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs onbizalmad. Ajanlanam a pszichologust.
2023. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Mert gyűlölöd.
2023. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, gondolattorzítások. Pszichológust keress.
2023. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!