Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnak így élni a...

Hogyan tudnak így élni a hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretném előre leszögezni,hogy semmi bajok sincs a hajléktalanokkal,főleg nem azokkal akik önhibájukon kívül kerültek utcára!Mindig is csodálkoztam azon,hogy hogyan tudnak az év minden napján kint lenni az utcán,főleg télen élelem ésindne nélkül.Elképzeltem azt is,hogy én mit tennék,ha ne adj isten ilyen helyzetbe kerülnék...Például ti mit csinálnátok,ha tegyük fel egy erdőben élnétek egy ki faházban és nem dolgoznátok,nem lenne pénzetek,se élelmetek?Én egyszerűen nem tudom mit kezdenék egy ilyen szituációban!!De kíváncsi vagyok,hogy ti milyen úton módon oldanátok ezt meg!
2023. márc. 12. 18:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*minden
2023. márc. 12. 18:35
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Inkább így élnék mint a kormánytól függjek!
2023. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Előre leszögezem, hogy dolgozom, azonban van egy alapbetegsémet. Ha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor vagy véget vetnék ennekinkább önként, vagy az élet elrendezne rövid időn belül.
2023. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy nincs választásuk.


Ha én kerülnék ilyen helyzetbe, talán én is egy erdőben próbálnék szerencsét. De inkább végeznék magammal hamar, mert ha nem lenne pénzem a gyógyszereimre, akkor is ugyanaz lenne a vége, csak sokkal lassabban és fájdalmasabban

2023. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem hobbiból...
2023. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló és miért pont erdőben?
2023. márc. 12. 18:46
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A túlélési ösztönök, mikor igazán beindulnak, sokmindenre rá tudnak venni, amiről nem is gondolnád, hidd el.
2023. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2023. márc. 12. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Én ha teljesen kilátástalan lenne a helyzetem akkor inkább ráfeküdnék a sínre. Legalábbis most így érzem. Én nem szeretnék egy torzoborz, büdös, igénytelen ember lenni akitől az emberek nagy része undorodik.
2023. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
#6: nem szeretném, ha emberek látnának, vagy a rendőrök vegzálnának.
2023. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!