Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 40-es korosztály hogy...

A 40-es korosztály hogy tekint a 20-asra?

Figyelt kérdés
Alap esetben ugye ez nem az a kategória, hogy apja/anyja lehetne. Milyen a viszonyulás? Gyereknek tartják a negyvenesek a 20-25 közöttieket?

2023. márc. 28. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom gyereknek őket, fiatal felnőttek.
2023. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Fura dolog ez, pont 40 éves vagyok. Egy 20 éves nekem még abból a szempontból gyerek, hogy nem önellátó, valószínűleg a szülei tartják el. Persze ha tényleg a saját keresetéből fedezi minden kiadását, ráadásul piaci alapon, akkor már teljesen felnőtt. (Én 20 évesen már semmi anyagi támogatást nem kértem a szüleimtől, viszont kollégiumban laktam, aminek az ára töredéke egy albérletnek, szóval én is csak játszottam a felnőttesdit.)
2023. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy nem tekintek rájuk
2023. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sok fiatallal dolgozom együtt ebből a korosztályból, de nem tartom őket gyereknek, csupán tapasztalatlanoknak.
2023. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érett nagyon sokuk: van tudásuk, de nem tudok velük mit kezdeni.
2023. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy korosztályra nem tekintek sehogy, nem általánosítok. Edzésen vannak huszonévesek, vannak akikkel kifejezetten jó kapcsolatom van, pl. páran eljártunk futni, vagy van egy lány, aki el szokott jönni velem szaunázni, úszni, meg túrázni is szoktam, abban a társaságban is van ebből a korosztályból.
2023. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak koztuk szexualisan vonzo egyedek. A korosztalyom nem erdekel. Nem erzek gondolkodasbeli kulonbseget. Nekem is a sport,buli,hobbi,baratok ,munka ,elethossziglan tanulas (a munkamhoz) fontosak. N
2023. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
46%
Meg hát! Csak az asszony nem értékelné. :D Más kultúrákban 40 körül veszik a férfiak a második 15-20 éves feleséget.
2023. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!