Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik barátom áthívott magukho...

Egyik barátom áthívott magukhoz bográcsolni többünket majd másnap közölte, hogy lehet inkább feljönnek hozzánk. Hozzáteszem én nem terveztem meghívni senkit. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem gondolok. De közölnek hogy most és a jövőben nem alkalmas a nálam való látogatás.
2023. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megmondanám, hogy bocs, de az nekünk most nem alkalmas. Ha tényleg jóban vagyunk, akkor azt is hozzátenném, hogy x hó y napján viszont szívesen látunk.
2023. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz/nem akarsz vendégeket fogadni, akkor közlöd, hogy most nem alkalmas, menjetek máshová
2023. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem illo ilyet csinalnia. Ha nem hivjak valahova,oda nem illik mennie vagy bejelentkezni. Kktasd ki errol a tanulatlan primitiv bunkot.


Alapveto illemszabalyt sert meg ezzel.

2023. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp mondd meg neki,h hozzad nem johet. Mert nem hivtad.
2023. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, de mi az, hogy csakúgy közlik, hogy felmennek hozzátok? És mi az, hogy mit gondolunk erről? Most mondjuk meg hogy mi a frászt csinálj, vagy mit akarsz? 😀 Életképtelenség lvl 100.
2023. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom neked nagyon sok jó baratod van. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy megmond mit csináljak okoska. Látom csak neked nem dereng.
2023. ápr. 20. 09:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is bunkóság, köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 20. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd meg neki, hogy ez nem így működik. Akármilyen jó barát az illető, ilyenkor a minimum, hogy megkérdezi tőled, hogy inkább felmehetnének-e hozzátok.

De ez a kijelentés abszurd.

Ha nincs kedved hozzá, vagy nem akarod fogadni őket, teljes joggal és nyugodtsággal mondj nemet, és állj ki magadért. Az ember barátai elfogadják a másik ember határait.

2023. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek.
2023. ápr. 20. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!