Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is érezte már azt, hogy...

Más is érezte már azt, hogy bekerült egy közösségbe, de mintha láthatatlan lenne a többiek számára?

Figyelt kérdés

Most az hogy odamegyek és kinyitom a számat az alap, a probléma inkább ott van, hogy kb nem köszönnek, rám se néznek, nem ül le melléd senki stb. Én ezeket alap dolgoknak gondolnám.

Többször volt rá példa életem során, hogy tök egyedül éreztem magam, a többieknek meg megvolt a saját kis klikkje. Ha kérdeztem valamit válaszolgattak azért többnyire, de semmi hosszabb beszélgetés nem lett belőle. Próbálkoztam már azzal is, hogy megkínáltam a körülöttem lévőket rágóval vagy valamivel, de elment a kihasználás irányába sajnos a dolog és mindenki ingyen rágót várt tőlem kb. Más ezeket a helyzeteket hogyan oldotta meg? Sikerült beilleszkedni?



2023. ápr. 23. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha idővel nem változik a helyzet, őket nem lehet nagyon megváltoztatni.
2023. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden közösségben így vagyok, már megszoktam. Sajnos úgy alakult az életem, hogy nem sok siker van benne, nincs mivel dicsekednem, ezért aztán nem tudok beszállni a minden közösségben jelenlévő vetítésbe. Innentől kezdve mindenütt csak lesajnált kívülálló vagyok.
2023. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11-es: Nem is arra gondolok, hogy őket kellene megváltoztatni, hanem arra, hogy nekem kellene/kellett volna változni. Főleg középsuliban, de egyetem alatt is ezt tapasztaltam, bár én kisebb egyetemre jártam, nem volt annyira sok ember közül válogatni, lehet az volt a gond akkor.
2023. ápr. 23. 22:23
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy szociális alkat. Inkább elszigetelődő és ezt megérzik.
2023. ápr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es: És akkor csinálhatok bármit, nem fognak velem barátkozni, mert én nem vagyok "szociális alkat"?😂 Mert azok alapján amiket én leírtam, úgy kellene tűnjön, hogy vettem a fáradtságot és megpróbáltam beszélgetni/barátkozni.
2023. ápr. 24. 10:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen jol irja a 4-es valaszolo az ilyen klikkekben ha probalsz kedveskedni,kinalgatni nem viszonozzak vagy elfogadjak es termeszetesnek veszik.Es hiaba probalsz bekapcsolodni,hozzaszolni valamihez azt elintezik par szoval.Nem ott van a kutya elasva hogy az akit kirekesztenek nem igyekezne,hanem abban hogy mas szemelyisegtipus ami normalis embereknek nem kellene hogy gond legyen.Odaig jutottam hogy mar nevetsegesnek tartom az ilyesmit engem probalnak kilokni de kozben sajat magukat minositik ezzel.
márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!