Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen programokra járhatnék...

Milyen programokra járhatnék el egyedül, ahol van lehetőség barátkozni?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves leszek, és a családomon kívül szinte senkivel nem tartom a kapcsolatot, nincsenek barátaim. Nem tudom, hol ismerkedhetnék, amíg iskolába jártam, könnyebb volt, most viszont magamra maradtam. Szeretnék ismerkedni, mert szinte sosem járok el otthonról, ez így nem nevezhető életnek.
2018. febr. 27. 10:21
 1/1 anonim válasza:
Az embernek felnőtt korára kialakul a baráti köre,óvoda általános suli,középiskola,stb.Én ezekből a körökből is válogattam és tartom a kapcsolatot a mai napig pár volt diáktársammal.Aztán vannak ugye a környékünkön lakó velem egykorú emberek,innen is maradt felnőttkorra baráti kapcsolat.Te valamit nagyon elrontottál,talán zárkózott,félénk lehetsz,nem nyitsz emberek felé,ezt kéne leküzdened.Alig hiszem,hogy nincs egy olyan barátod akivel eljárhatnál kirándulni,moziba,színházba,vagy akár bulizni.Millió program van ma már faluhelyeken is,/nem derült ki hol laksz/Vagy itt a világot megváltó internetes lehetőségek!Változtatni kell a gondolkodáson,agyban dől el minden különben is,nyitni kell a Világ felé!Hajrá,szorítok Neked!
2018. márc. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!