Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van a családomnak?...

Igaza van a családomnak? Egyek meg valamit egyedül a cukrászdában és majd úgyis oda fog ülni valaki mellém barátkozni? Ausztriában vagyok. 20/L

Figyelt kérdés

Valamelyik nap kibőgtem magam nekik, amiért nem tudok beilleszkedni a városba (Bécs), mivel nem szereztem barátokat. Most pedig a munkáról is kidobtak, mert 10 napos karantén van.

Na, a lényeg, hogy működhet az ötletük? Érdemes kipróbálni vagy ne pazaroljam a pénzem? Egyedül diszkóba biztosan nem mennék.



2021. nov. 25. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt csinálsz, amit akarsz, az életedben nincs másoknak beleszólásuk. ;)
2021. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem valószínű
2021. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nem.
2021. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal hatásosabb: menj el sportolni, nyelvet tanulni, művészeti szakkörre, vannak nemzetközi ismerkedős csoportok, kirándulócsoportok. Keress valami érdeklődésednek megfelelőt és ott tudsz ismerkedni.
2021. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Az kizárt, hogy cukrászdában odaüljön melléd valaki értelmes ember, legfejebb egy zaklató tipus jöhet szóba.
2021. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem nem fog odaülni senki, max a kilók. Valahol máshol próbálkozz.
2021. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most elhívnálak egy sütire ha Bécsben lennék, de ha nem szólsz biztos nem zaklatnék így idegent.
2021. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel meg nyomorultabbul erezned magad. Mas modon kell. Mondjuk egy par alkalmas kezmuves vagy ezoterikus vagy barmilyen workshop, ahol oldott a hangulat.
2021. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános helyen idegen nöhöz odaülni a lehetö legnagyobb bunkóság, ilyet nem fog senki csinálni.
2021. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sport, hobbi vagy barmilyen program ahol emberekkel ismerkedhetsz meg.


Senki nem fog oda ulni. Ez csak kb a filmekben van :D

2021. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!