Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Majd a következő egy évben,...

Majd a következő egy évben, passziváltatni fogom az Egyetemet, most a műszakin vagyok, de olyan szinten nem vagyok képben, a dolgokkal sem. A kövi évben dolgozni fogok. Mit gondoltok utána menjek át koliba, egy másik Egyetemre?

Figyelt kérdés

Eléggé társfüggő vagyok, emiatt is még mindig van barátnőm. Kb 6 éve majd ugyanaz megy nálam, csak a személy változott, de a mindennapjaim, azok hasonlóan telnek viszont már egyre kevésbé érzem komfortosan magam emiatt.


Szeretnék majd új dolgokat csinálni bele kezdeni egy új sportba.Új embereket megismerni, emellett ha nem lesz rajtam ez a jelenlegi nyomás, akkor szerintem az agyam is jobban fog tudni koncentrálni.


Görcsösen csináltam ezt az egészet, és úgy voltam vele, hogy majd úgyis csak az számít, hogy meglegyen ez a papír, és, hogy tudjak majd vele pénzt keresni.


De mostmár rájöttem, hogy nem csak ennyiről szól az élet, és ha közben nincs semmi más az életemben, akkor ez végig szenvedős lesz.


Szeretnék majd elköltözni itthonról, mert nem teljesen normális ez a szituáció amiben most vagyok.


Kiszeretnék majd lépni a komfortzónámból is, mert az szerintem erőt adna nekem arra, hogy normálisabban kialakuljak.


Most jelenleg nem vagyok túl önálló, és még ha nem is kérek segítséget, szüleim akkor is próbálnak mindig valamilyen szinten bele nyúlni a dolgaimba. Emiatt is szeretnék, majd innen elkerülni.



#váltás #Lakhely váltás
2023. máj. 7. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2023. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húha…Nagyon nem vagy rendben önmagaddal…



“De mostmár rájöttem, hogy nem csak ennyiről szól az élet, és ha közben nincs semmi más az életemben, akkor ez végig szenvedős lesz.”


Nem. Utána is végig szenvedős lesz. Mert valami nem oké nálad fejben.

2023. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen erre én is rájöttem, de köszi ezt a jóindulatot. Szorongok folyton, valószínűleg szociális fóbiám van, és emellett, ja nem tudom mostanában, hogy ki is vagyok, mert 15 éves koromtól kezdve, együtt voltam valakivel. De ha esetleg építőbb jellegű kommentet, emellett segítőkészebb választ tudna valaki adni, akkor annak örülnék. A kérdés pedig az lett volna, hogyha következő évben azokat, a dolgokat fogom csinálni, akkor az segíthet-e a helyzetemen?
2023. máj. 7. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az segítene a legtöbbet, ha olyan szakon tanulnál, vagy akár elmennél olyan helyre dolgozni, amit nem egy szükséges rossznak élsz meg, hanem élvezed. Mindegy mennyit keresel, ha közben lényegében börtönben töltöd a hétköznapjaid.
2023. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, ami érdekel vagy legalábbis régebben nagyon foglalkoztatott, azok az állatok voltak. Gondolkodtam azon, hogy elvégzek egy állatgondozóit, és utána elmegyek, valamilyen biológiai szakra vagy orvosira, csak ahhoz pedig, kéne csinálnom egy kémia emeltet.
2023. máj. 8. 15:30
 6/7 xp ali ***** válasza:
Sztem engedd el az egyetemet. Plusz ha elmész melózni 1 évre, utána még esélytelenebb lesz.
2023. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor pedig mit kezdjek magammal? Mentális problémáim vannak, szociális fóbia, meg valószínűleg, elkerülő-személyiségzavar. Tehát így mi lesz velem a továbbiakban?
2023. máj. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!