Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy átlag vidéki cseh ember...

Egy átlag vidéki cseh ember 2023-ban mien életszínvonalon él egy átlag vidéki magyarhoz képest? Az írjon csak aki tudja

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik felettesem cseh, szokott néha beszélni az otthoni dolgairól, abból ítélve kb úgy élnek, mint mi. Talán még nálunk is rasszistábbak, más különbség nagyon nincs.
2023. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Én ugy tudom hogy a volt szoci országok közül náluk meg a szlovéneknél a legmagasabb az életszínvonal.

Nálunk meg jelenleg kb majdhogynem a legalacsonyabb

Igy valószínüsitem hogy egy átlag vidéki cseh ember jobban él mint egy átlag vidéki magyar!

2023. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Civilizaltabban. De ha te kikoltoznel, nem valnal atlag cseh-ve.
2023. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem élnek jobban, ha az érdekel.
2023. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

KB ugyan az az életszínvonal, na jó nyilván a szerencsésebbek jobban tudnak élni na de hol nem?

Ők azért tudnak venni új-újabb haszngépjárművet.

Állítólag a fizetés sem annyira rossz.

Mondjuk erre nem biztos hogy kíváncsi vagy, de érdekességkén csak annyit hogy már több éve sok-sok ukrán dolgozik ott főleg a gyárakban heti 6-7 napokat.

2023. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%

Jaj még két érdekesség,valamivel olcsóbb volt a külvárosban egy gombóc fagyi és a kaja is mint Magyarországon anno.

+Már akkor is jobban kerestek mint Magyarországon és láss csodát még is olcsóbb volt.

2023. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!