Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik elfogadhatóbb társaságb...

Melyik elfogadhatóbb társaságban, ha azt mondom nem iszok, vagy azt, hogy gyógyszer miatt nem ihatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 13:56
A kérdező szavazást indított:
ez: nem iszok alkoholt
ez: gyógyszer miatt nem ihatok
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik igaz. Nincs szükség hazudozásra. Nyilván fognak győzködni egy darabig, de megszokják.
2023. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "nem iszok", ha meg erősködnek, akkor meg lehet indokolni, hogy "azért mert gyógyszert szedek".
2023. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én gyógyszert szedek (nem csak átmenetileg), és még kínosabbnak érzem ezt megmondani. Éppen elég kellemetlen nekem, hogy mindenki iszik bármilyen társaságba megyek, mindig csak én iszom alkoholmentest, különcnek tűnök ezért és nem jó érzés.
2023. máj. 10. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő elfogadható szerintem. Aki normális, épeszű ember az szerintem annyiból is ért, hogy nem iszom, aki meg abba beleköt, hogy gyógyszer miatt, az egy kretén.
2023. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!