Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy koncertet hogy lejhet...

Egy koncertet hogy lejhet hétköznap estére szervezni? és aki másnap melózik? Vége van éjfélre és aki másnap reggel 6kor már kezdene a melóhelyén az hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Szabit vesz ki.
2023. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát ha hagyják. de az nem úgy megy hogy kiveszem hanem kérem és vagy adják vagy nem. és többnyire nem.
2023. máj. 13. 10:28
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem mesz koncertre, nem mesz meloba, vagy keveset alszol.
2023. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de aki szervezi nem gondol bele abba hogy nem mindenki kitartott cicababa, akit az "ura" tart el és nem dolgozik?
2023. máj. 13. 10:33
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Azt én se értem miért éjjelre szervezik ezeket. Engem most egy hétvégi érdekel, de mire vége van nem lesz busz haza. Egy délutáni időpont sokkal jobb lenne.
2023. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én múlthéten mentem 4 óra alvás után dolgozni, koncert után. Néha kibírom, mérlegelni kell mennyire fontos a koncert, megéri e bevállalni.
2023. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyem a kérdező pici szívét, micsoda problémák.Képzeld el az együttes milyen fáradt lehet egy turnén.Minden héten úton lenni, minden koncerten 100%-ot hozni.Majd egy Metallica vagy Pantera hozzád igazítja a koncert napját.XD
2023. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt Budapesten elég sok program hétköznap van. Én el szoktam menni mindenre, ami érdekel, akkor is, ha másnap nehéz lesz felkelni az ágyból és munkába menni. De nem akarom, hogy a munka miatt lemondjak az élményekről, meg fiatalon azért könnyebb még kibírni kevés alvással is.
2023. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, külföldi, világhírű együtteseknél nagyon egyszerű a magyarázat: Turnén vannak, sok helyen van rájuk igény, de ahhoz, hogy valóban sok helyre el is tudjanak menni, nemcsak hétvégi fellépések vannak, hanem szinte minden nap, és röpködnek egyik városból/országból a másikba. És valóban nagy zenekarok esetén úgyis sold out lesz hamar, akkor is, ha épp adott helyen szerdán koncerteznek, szóval, abszolút megéri a szervezőknek is.


A 4-es válaszod elég unszimpatikus, nagyon sokféle munka és munkarend van, hadd ne legyen már attól cicababa/munkanélküli vki, mert nem kora reggeltől nyomja a melót… Nem kötelező menni a koncertre, ha meg mégis mész, kibírható a szokottnál kevesebb alvás.

2023. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%
Már az sincs rendben, hogy anyagi érdekeltségből tönkre lehet tenni olyan emberek nyugalmát, remélt pihenését, akik nem kíváncsiak egy ilyen zajforrásra, rendezvényre. Ezért kellene az ilyen jellegű rendezvényeket egy olyan helyszínre kiszervezni, amely távol van annyira a lakott településektől, hogy nem hallatszik el egyikbe sem, de könnyen elérhető, - nem "lehetetlen küldetés" kategória elmenni oda. Akinek arra van pénze, hogy elmenjen ilyenekre, azt nem fogja hazavágni 20 km autózás sem vagy 15 perc buszozás sem egy rendezvényjáraton.
2023. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!