Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy koncertet hogy lejhet...

Egy koncertet hogy lejhet hétköznap estére szervezni? és aki másnap melózik? Vége van éjfélre és aki másnap reggel 6kor már kezdene a melóhelyén az hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy komoly banda még Bécsbe is csak szájhúzva megy el hétvégén fellépni.

Nem hogy ide.

2023. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
11-es: Hát, neked lehet, hogy komolytalan bandák, de azért egy Kiss, Iron Maiden, Guns N Roses tett le egy s mást az asztalra zenei téren, és még a diszkósoknak is mond valamit a nevük.
2023. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem simán belefér egy csütörtöki Bp park néha. 10-re vége, 11-re otthon vagyok még busszal is, reggel 7 előtt meg sosem kelek. Ha nincs másnap iskola, akkor akár fél 9-ig is ráérek a melótól. És mivel felteszem, hogy nem én vagyok az egyetlen, hát van kinek eladni a jegyeket. A te nyomorod meg nem érdekli őket.
2023. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Aki tudja, hogy reggel 6-kor kezd az nyilván nem megy el a koncertre, vagy kivesz egy szabadnapot esetleg jelzi, hogy csak később ér be munkába.
2023. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

"de aki szervezi nem gondol bele abba hogy nem mindenki kitartott cicababa, akit az "ura" tart el és nem dolgozik?"


Te nem gondolsz bele, hogy nem csak kitartott cicababák meg hozzád hasonló gyári rabszolga munkások vannak, hanem normális emberek is?

2023. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerinted meg tudnak felelni mindenkinek? Ennyi erővel akkor nézzük az éjszakásokat is, meg akik épp akkor 24-eznek, esetleg mi van, ha legalább 50 ember aki menne amúgy, épp beteg meg mittomén. :D Meg van adva egy dátum, aki meg tud jelenni, az megy, aki nem az nem. Ráadásul nem egyik napról a másikra szokták bejelenteni. Velem konkrétan még soha nem volt olyan, hogy ne adtak volna meg egy nap szabit, amit legalább 2-3 héttel előre jeleztem. Mondjuk nem is úgy szoktam szabit kérni, hogy légyszi, naaa, bocs hogy élek, hagy ne kelljen már jönnöm aznap, hanem szólok, hogy fix dolgom van és pont. :D
2023. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért le merném fogadni előre, hogy a kérdező még éjfél után is itt fogja írni a kommenteket... :D
2023. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert oda nem olyan csórókat akarnak meghívni, akiknek másnap melózni kell menni.
2023. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lol, nekem egy szabad hétvégém van per hónap, és előfordul, hogy az úgy néz ki, hogy szombat este éjfél utánig dolgozom, majd vasárnap szabad vagyok, és hétfőn is.

Akkor én mégis hogy oldjam meg a szórakozást?!

Ja, hogy senkit nem érdekel. Megoldom, ahogy akarom.

A legtöbb zenész még mindig péntek, meg szombat estére szervezi a koncertjeit, hát felháborító, hogy nem gondolnak rám, mikor én kedd délután érek rá!!!4!!négy.

2023. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!