Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ússzam meg legalább...

Hogyan ússzam meg legalább egy napig a tanulást? Nagyon belefáradtam már!

Figyelt kérdés

Jövő héten csütörtökön lesz a vizsga és anyám azt mondta délelőtt 3 tételt dolgozzak ki délután is 3-at, ezt így mindennap. Nehezen megy a tanulás amúgy is, de én nem bírom már. Annyira rosszak a tételek, semmi értelme, egész napom rámegy az átkozott tanulásra! Idő is rossz itt napok óta kimegyek sétálni néha ,de nem érzem jól magam ettől a rossz esős időtől és a tanulástól. Mivel lehetne úgy elhúzni az időt, hogy anyám is elfelejtse ,hogy tanulnom kéne és elmenjen a nap tanulás nélküL?

Hogy lehet kibújni az itthoni tanulás alól?

Pihenő napot nem enged meg sajnos anyám.



2023. máj. 14. 08:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Elég egy kettes vizsga nekem csak a lelki, testi egészségem ne menjen rá erre a szarra.
2023. máj. 14. 08:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb szabálya annak, ha tényleg tanulsz, hogy legyen kikapcsolódási időd.. például pont egy délután vagy egy nap amikor "aznap pihensz".
2023. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda állsz elé, és megmondod a szemébe hogy neked ez így nem élet amit leművel veled. Ő se tanult gondolom ha kell, ha nem.
2023. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
minek kell kidolgozni a tételt? Időpocsékolás. Szerezd be osztálytársaktól. Én 1 tételt se dolgoztam ki érettségire magamtól. A más által kidolgozott tételeket tanultam meg.
2023. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen tételt nem kellett kidolgoznom. A jegyzeteimet tanultam meg. Amúgy meg kb bármit megtalálsz a neten.

Pihenésre mindig kell hagyni egy kis időt mert ha ennyire ellenállsz meg szenvedsz úgyse fogsz semmit megjegyezni hiába görnyedsz fölötte.

2023. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ha egy délutánt kihagysz, és pihenéssel töltöd, az nem a világvége.

Mi az, hogy nem enged pihenőnapot? Hány éves vagy amúgy?

Én érettségi előtt az összes tételt magamnak dolgoztam ki, majd lelkiismeretesen tanultam is. De magamnak osztottam be az időt.

Kell a pihenő is, hogy másnap frissebben indulj neki újra a tanulásnak.

N

2023. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2023. máj. 14. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, de igaza van aanyudnak: most úgy tűnhet, hogy nem-, de valójában jót akar nekedd.
2023. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi már télen elkezdtük kidolgozni a tételeket.Magánban küldök egy kis segítséget.
2023. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na pont ekkor dől el, hogy kiből lesz sikeres, illetve kevésbé sikeres ember. Aki ekkor belefekteti a kellő energiát és nem azon gondolkodik, hogy mennyi van hátra, hanem megy céltudatosan előre, az később köszönetet fog mondani anyukájának, hogy nem engedte meg a lustanapot.
2023. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!