Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom már mit tegyek,...

Nem tudom már mit tegyek, belefáradtam!?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.14 éves.Hirtelen mindenki ellenem fordult.A LB-m nem mondja el hogy mi baja.Az összes barátomat ellenem fordította ma.Hétfőn be sem merek menni az iskolába.Nagyon rossz egyedül.Ezt küldtem el egy lánynak akivel beszélgettem:

de most mond meg..egyedül lenni nembirok..senki az ég világon nincs mellettem..semmit nem csináltam..semmit!! mindig ott voltam mindenki mellett kiálltam mellette..és egyik pillanatról a másikra ezt kapom..senki nem szeret!! rájöttem. NINCS igaz barát..mindegyik hátbaszur és kihasznál!senkiben nem lehet bízni..kinevetnek..én ezt nem tudom feldolgozni.. de h egyszerre hirtelen csak úgy mindenki..nekem ez sok..nem is megyek be suliba se már minek? áá..belefáradtam h én jó vagyok mindenkihez és 1 perc elég ahhoz h egyedül és végtelen maradj..

Nem sajnálatból írtam.nem kell h sajnálljon is valaki.csak nagyon rossz ez az érzés.Kérlekszépen segítsetek.Megfordult bennem az h megölöm magam.nincs miért élnem ha senki nincs mellettem.

Segítsetek! kérlek..mégegyszer ez nem önsajnálatból írom..hanem elegem van ebböl.

köszönöm



2013. máj. 31. 23:47
 1/3 anonim válasza:

Talán csináltál valamit amit nem kellett volna? Vagy a barátnőd tényleg ok nélkül hátba támad...:S Nem könnyű az ilyen helyzet, de ebből is látszik hogy vagy mással kell barátkoznod vagy megkérdezed a barátnődet hogy mi is a problémája veled, hiszen te próbáltad mindig támogatni. Ezek után meg az lenne a minimum hogy bocsánatot kér tőled!

Valahogy derítsd ki miért van fellázadva ellened, de én ezek után más barátokat keresnék:(, persze ez nem jelenti azt hogy te nem lehetsz újra a barátja csak mondom hogy mit tennék ha én lennék ott. Szia, sok szerencsét:)

2013. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia,hat koszonom a valaszt..es nem tudom h mit csinaltam..kerdeztem facebookon,viberen..sehol nem valaszolt csak egyszer annyit h "hosszu-.-"..na es en ebbol talaljam ki..rengeteg regenyt irtam mar neki..es akkor kiirt egy olyat (persze ram celozva ezzel) h vedd eszre magad..mindenki leszar..ne kerdezd h miert hanem gondolkodj..valami ilyesmit..na de hat ha nem tudom..es nem csinaltam semmit..csak egyik pillanatrol a masikra megvaltozik..aaaa.
2013. jún. 1. 07:53
 3/3 anonim válasza:

Szia szerintem akkor ne foglalkozz velük, főleg ha nem is mondanak semmit...:(

Keress más barátokat nem tudok mit mondani4:( 1. válaszóló:)

2013. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!