Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az csak magyar sajátosság,...

Az csak magyar sajátosság, hogy közel harminchoz meguntam, belefáradtam az élebe? Hogy nem érdekel semmi csak a túlélés?

Figyelt kérdés

Karrier nulla.

Magánélet nulla.


Egyedülálló 30-as, ronda pasiként nem kellek senkinek. Baráti közösségekbe s e tudok menni.

Úgy érzem nekem büntetés az élet.

Annyiszor kiközösítettek, és megaláztak a kinézetem miatt. Főleg nők, lányok. Ami bántást és alázást át lehet élni már átéltem. Szerintem kezdem is feldolgozni. De menthetetlenül kiégtem és munkanélküli is vagyok.



2023. ápr. 11. 22:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem magyar sajátosság. Ez egyéni sajátosság. Amíg a túlélés érdekel, van valamid.
2023. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek, nem magyar sajátosság ez. Inkább a magányos emberek kilátástalanságának sajátossága.
2023. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Vannak, akik élvezik az alázást, szívesen cserélnének veled.
2023. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok velem egy idős (30) ugyan ebben a szarban mászik, sokkal több mint szerintem régen volt…ez a 30 ez ilyen forduló pont…amikor már meg kell komolyodni. Nem azok a dolgok lesznek fontosak mint amik eddig voltak…


Például sokan gyereket csinálnak ennyi idősen vagy valami…nálam meg pont az ellenkezője csak alkalmi jöhetne szóba..annyira bele faradtam az egészbe…meg ez a korosztály felé is sokkal több az elvárás mint ami a reális…szóval nem tudom.


Ne törd le magad..ez. 30 mérföldkő amúgy…nem a legszebb de valami történni fog.


Ha meg unod az egeszet új életet kell kezdeni…nálam is lassan már az megy.

2023. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
"Az átlag ember 25 évesen meghal, 75 évesen meg eltemetik"
2023. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5. Nagy szöveg:-) Honnan vetted?
2023. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Semmi koze a magyarságodhoz, hogy semmit nem értél el. Ez az egyéni teljesitmenyed eredmenye. Es csakis te egyedul tudsz elorelepni is.
2023. ápr. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

A problémádnak semmi köz nincs sem az álampolgárságodhoz sem a kinézetedhez.

Milyen kérdés ez már megint?

Szedd már össze magad. Magányosság a f.szt. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

A 20-as és harminc eleji korosztály az új elveszett nemzedék? Nem hiszem.

Az inkább a gond, hogy a normális szocializáció a korosztályod egy jelentős részénél a nullához konvergál.

Szekunder szégyenérzetem van, amikor ilyeneket olvasok.

Azért tenni kell rendesen, hogy harminc éves korodra kiégj.

Írnám hogy a sorkatonaság rendbe vágott volna, de ismerem a statisztikákat jól, a mostani 20-35 kötöttiek 60 % nem sorozható (alkohol ,drog, mentális okok, az lehet neked is!)

Húsz éves koromra már túlvoltam a sorkatonaságon , jogsim meg egy szaros érettségim volt. Harmincra meg két gyerek apja , rendezett egzisztenciával.

Kezdj el élni gyerek, mert ezután még keményebb évek jönnek.

2023. ápr. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
Sose értettem, hogy aki feleslegesnek érzi magát, az miért nem jelentkezik szervdonornak. Úgy legalább több ember számára is hasznossá válhatna, ha már a saját élete annyira hasztalan…
2023. ápr. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Hans Pötterman ***** válasza:
42%

#5

Ne általánosíts. 26 vagyok és most kezdek el lassan élni.. eddig egy hányás volt az egész életem.

2023. ápr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!