Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy szemébe...

Volt már olyan, hogy szemébe mondtad az illetőnek, hogy őt többet sosem fogod hozzád meghívni, vagy szimplán csak "elfelejted" őt legközelebb?

Figyelt kérdés
Mert összevesztetek, vagy mert nem kulturált módon viselkedett. Ha volt ilyenben részed, hogy oldottad meg?
2023. máj. 14. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam semmit.

Mikor lett egy albérletem és atjött bnőm es elkezdte fikázni mikor meglátta a konyhában pl fúj én fehér kenyeret eszek, meg azt mondja hogy wc lehúzásnál kicsapódik a víz, plusz nem ül rá az ülőkére (mintha vmi fertőben élnék) meg pár ilyen freudi elszólása után, szimplan csak nem hívom fel.magamhoz többet kb soha, de mivel alig találkozunk amugyis az elfoglaltságok miatt ez még neki nem is tűnt fel.

Ezen felül a kapcsolattartást is erősen ritkítom.


Megjegyzés:

Gyerekkorunkban meg még a konyhai földön ülve is megettük a 2 napos zsíroskenyeret is, felnőve meg teljesen más lett.

2023. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!