Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten vezetek, szerintem...

Budapesten vezetek, szerintem nagyon jól megy már, mégsem sikerül. Ha nektek is Budapesten volt a forgalmi vizsgátok és megbuktatok, szedjük már össze hogy miért buktatok meg. Hogy mire figyeljek legközelebb? Kicsit már unom

Figyelt kérdés
Legutóbb azért buktam meg mert túl közel mentem állítólag egy mellettem haladó autóhoz.

2021. márc. 5. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor nagyon jól megy, csak a részleteken buksz el mindig. Próbálj jobban figyelni, mást mi sem nagyon tudunk mondani.
2021. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elsőbsèget nem adtam meg sàvvàltàsnàl.

absolute jogos volt, elkapkodtam.

amúgy a lapodon amit kaptàl fel van sorolva a hibapontok, bukàs okok, de ez neten is fent van. èn megnèztem előtte, mikor megcsinàltam a hülyesèget, egyből tudtam. màsodszorra 5 hiba pont volt, parkolàs dupla hiba, egy magas fordulatszàmom volt (visszavàltottam mikor nem kellett volna) a kanyarban korrigàlnom kellett az ívet (balra kanyarnàl) tükörellenörzès.

volt egy sàrga làmpàm, ott pici gàzadàsom volt, oktató azt mondta hogy egy jó döntèst hoztam meg.

2021. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!