Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem unjátok ezt az egészet...

Nem unjátok ezt az egészet amit életnek hívunk, a mindennapokat, a küzdést a multikkal, a nagyvállalatokkal?

Figyelt kérdés

Nem unjátok az egészet?


Én marhára. Kipróbáltam pár vallást, filozófiai és önsegítő könyveket, írásokat olvastam. De semmi. És ahogy telnek az évek egyre jobban unok mindent! Unom a munkát, a munkanélküliséget, az embereket. A szex se boldogít, unom azt is. Unom a filmeket, a könyveket. Egy idő után mind egyforma főleg a regények. A filmek is kiszámíthatók, minden kiszámítható unalmas. Persze nem akarok háborúban élni! - De akár csak a filmeknél ez is kiszámítható, vagy ez, vagy az lesz a vége!


Másnak nincsenek iylen élményei?



2023. máj. 14. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Csak a magyar társadalommal, emberekkel van baj, a multi-, és tsi.-val nincs gond.

A zemberek egymásnak mindenhol keresztbe tesznek, és itt a gond...

2023. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Irodában dolgozom, multinál. Nem vagyok befásult és munkaidő után is van életem.
2023. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, depressziós vagy. Ez azért van. Nekem is szokott olyan lenni, hogy unok mindent, meg ez tök normális. De aztán mindig találok új inspirációt...


Mondjuk nekem az jön le, hogy nagyon felszínesen csinálod a dolgokat, pl: 'kipróbáltam pár vallást'

Ahhoz azért több ev kell, hogy egy vallást magadeva tegyél, ahhoz utazni is kell, a szentélyeket meglátogatni, olvasni stb. Az ha az interneten elolvasol róla pár cikket, meg úgy élsz két hétig, az nem kipróbálás.

Filozófiaval ugyanez. Az egy tudományág... Kontextus kell ahhoz hogy igazán értsd.. tudományokba nem lehet csak így belekapni.

Ezekhez a dolgokhoz is munka kell, hogy élvezd, mint mindem máshoz. Itt egy megegyezerubb példa:. A futás is ilyen, hogy azt sem fogod élvezni az első pár alkalommal. De ahogy egyre többet futsz, annal jobban kész a tested arra, hogy nagyobb távokat fusson, és amikor már nem kopod ki a tüdőd, akkor fogod élvezni.

2023. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

De igen, unom.

Már az sem érdekel, ha holnap nem ébredek fel.

2023. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Hüüüüü! Te valami nagy ember lehetsz, hogy állandoan a nagyvállalatok meg a multik töltik ki a napjaidat. Meg, hogy küzdesz ellenük. Biztosan nagyon nehéz az életed igy. Át sem tudom érezni a nehéz sorsodat egyszerü emberként.
2023. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!