Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért cseszi el a legtöbb...

Miért cseszi el a legtöbb ember már fiatal korában a pénzét?

Figyelt kérdés
A mai kamaszok többsége zsebében ott van ha nem is a legújabb iPhone, de egy 12 minimum. Meg megveszik a Balazskick-ből (ami köztük most a menő) a drága főként Nike cipőket, a legtöbb még dohányzik is, ami szintén drága, illetve a drágább alkoholokat is isszák és még eljárnak a kedvenc előadóik koncertjeire is (Azahriah és a többi igénytelen zenész koncertjeire). Értem én, hogy régen is ittak meg dohányoztak, de legalább nem vettek fél milliós iPhone-t. Aztán utánna meg panaszkodnak, hogy nincs pénz lakhatásra, autóra stb. aztán otthon laknak több évig

2023. máj. 16. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs olyan minta, aki arra tanítaná, hogy a jövőre is gondolni kell, valamint működik a csordaszellem.
2023. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Én is elmentem ezekre, én is buliztam, meg cigiztem, ahogy a 18-23 évesek általában szoktak. Anyámék adtak pénzt, vagy nyári munkákat végeztem és úgy mentem pl Szigetre.
2023. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

1. mert régen nem volt ájfón

2. mert régen a fizetésekhez mérten sokkal olcsóbban lehetett lakáshoz jutni

2023. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Ez lehet a szülők oénze.

Amikor anya nekem vett pl telot cipot akkor kb se elotte se kozben se utana nem volt pénzem de telom cioőm meg igen.

Ha elmentunk bulizni arra is adtak tehát az meg bulira volt.


Olyanra nem adnak pénzt ha azt mondanám a szekrényem tetejére kell caak úgy portfogni.


Jövedelem bevétel meg nincs amire rendszeresen számítani lehetne, amivel kalkulalni tervezni lehetne.

2023. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos már a szüleiknek sem volt agya, és azoktól is pont ezt látták.
2023. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Később úgyse ér majd semmit a pénz.
2023. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Minek megtakarítani, ha pár év múlva már nem tudsz rajta venni semmit.
2023. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább most költse el.
2023. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Mintha eddig is megtehették h lakást megtudjanak venni.
2023. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Hujjuj, eljárnak szórakozni, hajjaj. Maradjanak csak szépen otthon, mint minden frusztrált cementgyári boomer! Vedeljék a minőségtelen alkoholt a négy fal között, mint minden tisztességes ember! Így kell élni!:DDDD


Nevetséges vagy, kérdező...

2023. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!