Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Össze törtem egy kézi tükröt,...

Össze törtem egy kézi tükröt, nagyon félek mit csináljak? Ugye ez a szerencsétlenséget hoz az csak babona tényleg? Remélem nem igaz.

Figyelt kérdés

Holnap lesz ráadásul a vizsgám is../:

Meg amúgy is az életben örökké szerencsés akarok maradni!



#tükör #össze tört
2023. máj. 17. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hatással az életedre.
2023. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, babona. Bár... :) 10 évesen egy nyár alatt összetörtem két tükröt is, amiknek nagyim szerint az a jelentése, hogy 7 évig nem mehetek férjhez. 24 voltam az esküvőmön. :D
2023. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak lesz csak sz%r, aki hisz benne
2023. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak babona, nincs valós alapja. Én is törtem már össze tükröt véletlenül és nem volt utána 7 év balszerecsém. Ha esetleg nem sikerülne a vizsgád, akkor annak ehhez semmi köze.
2023. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rising Phoenix ***** válasza:
Önbeteljesítő jóslat létezik, ha most megmagyarázod magadnak egy idióta babona miatt, hogy 7évig szerencsétlen leszel, akkor az is leszel. Egyébként ez a tükrös hülyeség a szerelemre vonatkozik és nem úgy teljes egészében az életedre.
2023. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!