Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki engedheti meg az itt lévők...

Ki engedheti meg az itt lévők közül a nyaralast?

Figyelt kérdés
Hova mentek nyaralni az idén? Mennyit szántok erre? Állítólag tele van csóró emberekkel az ország, én ebből nem tapasztalok semmit 🤷‍♀️ az ismerőseim nagy része is tengerpartra megy, van aki több helyre is.
2023. máj. 22. 16:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Nettó 450 ezret keresek és idén nincs pénzem nyaralásra. Nem tudom, mások hogy csinálják, nekem marad a sugar daddy keresés.
2023. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi megyünk nyáron a gyerekekkel két hétre, meg pár hétvégére is évközben. Drágább lett, ez így van, de kell a kikapcsolódás is. Amíg nem okoz gondot a családi kasszában, addig megyünk. 300-400 ezer egy hét belföldön. Tudom, tengernél is ennyi, de ahhoz még kicsik a gyerekek, hogy értékeljék.
2023. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg csórók ja...


Még is elmennek nyaralni, és meg fogja venni azt a fagyit mindenki , akkor is ha 1000 Ft lesz egy gombóc.


Én sem tapasztalom azt, hogy ne mennének.


Akik nem mentek azok 5-10 éve sem mentek.


Pl. nem tudom az #1-nek mire megy el 450 havonta....

Akkor tudom elképzelni h elmegy ha albérletben lakik, vagy hitele van, vagy egyedül tart el egy családot....

Egyéb esetben ha nincs hitel nincs albérlet abból még félre is lehet tenni.


Én 300-400 között keresek havonta. És amikor volt barátnőm akkor vele, amikor nem volt akkor szűk családdal mentem el nyaralni. 1 hét külföldi tengerparti nyaralásra telik évente 1x.

Balaton sem olcsóbb.

2023. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem tervezem sehova..de mindig megyünk..de nem messze max ilyen 300km vagy max Hollandia mert ott élnek a testvéreim.
2023. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%

1: én 380 és évente megyünk külföldre tengerpartra.

Te mire költesz el 450ezret? ebből havi 300 meg kéne, hogy maradjon. de 200-250 minimum. az évente 2M Ft legalább, amiből nagyon szép nyaralás kihozható.

2023. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Na ezért nem kell hinni a KSH adatoknak sem, a fele sem igaz.
2023. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Balatonon tömérdek ember, iszonyat sokan vannak. Tengerpart szintén, ibiza, görögország, még a legdrágább francia partvidékan is tele van magyarokkal.
2023. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi szép kártyából és céges kedvezményből megyünk nyaralni. 🤷‍♀️

Eszméletlen árak vannak, nálunk kifejezetten nagyvonalú a cafetéria, de még így sem tudunk egy hetes nyaralást akárhol kifizetni.

2023. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Görög sziget két hét 500-700 között megvan. minimálbérből is össze lehet spórolni legalább annyit, hogy évente-kétévente elmenjen az ember 1-2-3 fővel.
2023. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Igen, Norvégiába, az utazás 400 ezer körül egy személyre (sajna idén úgy tűnik, egyedül megyek), plusz az egyéb kiadások. Egyetemista vagyok, de mellette már gyakornokként dolgozom, spórolok, nem elmulatom a pénzt, így hasznosabb dolgokra van. 2-3 hónap spórolással megvan az ára.


20F

2023. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!