Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok úgy kirándulni...

Szoktatok úgy kirándulni menni, hogy országon belül direkt egy távoli helyszínt választotok?

Figyelt kérdés
Tehát van úgy, hogy az a lényeg, hogy minél messzebb legyen vagy ez önmagában nem szempont? Ha mondjuk miskolci vagy, csak ezért elmennél Zalaegerszegre, mert messze van és a távolságra gyúrsz?
2023. máj. 22. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, van olyan hogy ez szempont
Nem, célirányosan választotok valamit, a távolság önmagában nem érdekes
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálok minél kevesebb utazási idővel tervezni, mert kutyával kirándulok, és nem mindegy, hogy mennyi ebből az út és mennyi a kirándulás, főleg nyáron a kánikulában nem mindegy, mennyit kell utazni, mikor érünk oda valahova. Szóval nekem a nagy távolság inkább hátrány, a távolabbi helyeket úgy tervezem, hogy valami köztes helyen foglalok szállást, és onnan ruccanunk ki.
2023. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább annak örülök, ha minél közelebb találok valami jó helyet.

Persze voltam már messzebb is, de nem azért, hogy messze legyen, csak el akartam menni oda

2023. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A távolság általában szempont. Pl Zemplént nagyon megnézném már évek óta, de semmi kedvem Kaposvárról olyan sokat autózni egy hétvégi kirándulásra.
2023. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!